Roztoczański Park Narodowy nad Wieprzem.

obraz

Fajnie, ze wrociles do publikowania zdjec :slight_smile:

I znow pieknie…: :smile:

Przypomniała mi się książeczka pt Rogaś z Doliny Roztoki o harmonijnym jelonku i dzieciach które się nim opiekowały. Napisała to Maria Kownacka w 1957 roku. Powiastka jest dla dzieci, ale polecam dorosłym.

Swego czasu lektura obowiazkowa

Ja to przeczytałem po raz pierwszy pod koniec pierwszej klasy.

Czytalam!

Bo to jakos tak bylo. Ja przed pojsciem do szkoly, ale idac to juz umialam czytać.

Czas na napisanie " Roztoczka z Doliny Rogasia" …

lub Paskudy z doliny Rospudy :wink:
motyw przewodni na okladke juz jest

A ten przystojniak, to kto zacz?

O ile net nie kamie to exminster Szyszko.

On dla mnie jakis taki…popijaty…!