Rozumiem, ze po 25 roku życia kobiety mają list żelazny od prezesa?

Swoja drogą pogratulowac prezesowi rozbudowanego, kwiecistego wokabularium…

3 polubienia

Ciekawe czy prezes wie że między innymi przez niego kobiety boją się ciąży po tym jak uchwalił ustawę antyaborcyjną?

PS Reszty jego głupot komentował nie będę…

3 polubienia

Kartofel osobą swą nie daje przykładu wielodzietności, a stosunki z funkcjonariuszami SB, niestety nie owocują dziećmi.

3 polubienia

Niedługo pewnie wyjdzie następna ustawa, że nie tylko dzieciom ale i kobietom do 25 roku życia zabrania się spożywania alkoholu. Ja się już wszystkiego spodziewam po PIS.

3 polubienia

Kto mu pisze przemówienia? Episkopat?
Dzieci będą ale mogą być chore. Alkohol bezpłodności nie powoduje.

Dzieci nie ma bo nie ma stabilizacji. Do tego doszła inflacja, sytuacja z kredytami, mieszkaniami, służbą zdrowia, wrogość do in vitro.
No i wyrok TK dotyczący aborcji.

Alko to najmniejszy problem dziadu

4 polubienia

Ależ przecież to chyba nie kobiety trzeźwe tworzą elektorat partii sądząc po tym, że płaci się dosłownie za produkcję dzieci nie rozliczając z wydatków. Akurat podobno to wykształcenie jest w pewnym sensie środkiem antykoncepcyjnym a nie wódka.
Już ktoś mu zresztą wytknął kłamstwo co do W-wy. :lying_face:

3 polubienia

W Polsce, niestety, ale nadal najwięcej dzieci rodzi się w rodzinach pijących. Co rok, to prorok.

3 polubienia

Czyli Kaczyński kłamie jak wszyscy pisowcy, bo stwierdził, że wódka jest środkiem antykoncepcyjnym kobiet do 25 roku życia.

3 polubienia

On chyba miał na myśli swój elektorat, bo ja nie przypominam sobie, żeby było mnie stać kiedy na wódkę. Ani nawet na papierosy :roll_eyes: :joy: A najgorzej, że nie da się nagadać na nauczycieli, bo oni nawet nie mogą pijani w sztok leżeć na przystanku, bo im etyka zawodu zabrania… a zakup piwa jest od razu namierzany, bo zawsze się kogoś rodziców spotka przy półce. 3 kłamstwa w jego wypowiedzi już widać…

3 polubienia

Niestety, ale praktyka wskazuje, że spory procent narodu w te brednie i kłamstwa wierzy. I to jest tragedia dla Polski.

3 polubienia

I to ten prorok czesto z syndromem FAS.
Niski wzrost, niedorozwoj emocjonalny i neurologiczny etc… :wink:

2 polubienia

5 polubień

Rzadko kiedy homoseksualiści decydują się na dzieci.

2 polubienia

Zależy od nastawienia spoleczenstwa.
Od czasu kiedy przeszlo prawo o zwiazkach homo z prawem adopcji coraz więcej takich par z tego korzysta.
Podejrzewam, ze gdyby fakt, ze jednak ustawa o surogatkach nie przeszła to byłoby tego jeszcze wiecej - na razie jakoś sobie radzą w szarej strefie.
I tu kobiety jednak maja latwiej, bo in vitro przysluguje bez względu na stan cywilny.

1 polubienie

Taa…, te pary bardziej nastawione są na dotacje państwa odnośnie wychowania adoptowanych dzieci, niż na potrzebę wewnętrzną. W mojej okolicy już dwóm parom homoseksualnym zabrano dzieci. W zasadzie nie poznałem ani jednego geja, który chciałby wychowywać dziecko, a znam ich multum.

1 polubienie

Geje to narcyzy, czesto lekkoduchy i histeryki, ale znam takich co dzieci wychowuja.
Natomiast pary lesbijskie? Bardzo czesto mają i swoje, i adoptowane.

2 polubienia

Poznałem dwóch takich, co zachowywali się, jak hetero. Reszta tak, jak piszesz i takowych Szwejk nazywał, estetami… :joy:

2 polubienia