Rozumiem, że w PiS to tylko kolędy śpiewają?

I piesni maryjne pląsając w Toruniu u ojdyra?
Nie licząc zionacych miłością bliźniego kazaniach jego fluorescencji Jędraszewskiego?

O słownictwie braci Kaczyńskich nie wspominając?

1 polubienie

Jeśli źle będą w PIS śpiewać to trzeba to nagłośnić i piętnować. Niestety ta sama zasada dotyczy jaśnie dorwanych do koryta. A że i w tej opcji szambo wybije to tylko była kwestia czasu.

3 polubienia

Już wybija z paliwem E-10. Jedyny chyba kraj w UE gdzie nie ma wyboru i trzeba tankować tę gnojówkę, żeby jeździć.

1 polubienie

Kwestia zdziczenia obyczajów dotyczy niestety wszystkich.
Ale kolego, co do przyspiewek to nie wiem czy weselne ludowe nie są pod tym wzgledem niedosciglym wzorem?
Jak wiesz, na tym forum na poczatku jego dzialalnosci wg niektorych “szalała cenzura” ? Owszem, ale teraz juz jej nie ma, a jednak dziala :rofl::partying_face::wink:
Co do władzy? Nie od dzisiaj wiadomo, że deprawuje. :eyes:
A, że przygania kocioł garnkowi?
Robienie z tego burzy w szklance wody?
Dobrze, że przez dlugi czas zadna z partii ani koalicji w Polsce nie miała wystarczajacej większości, zeby Kostytucje zmienić. Trybunał Konstytucyjny, niestety się udało.

2 polubienia

Wolalbys mieszanke z olejem rzepakowym? I ten radosny zapach smażeniny zamiast smogu?
Ogólnie można odniesc wrażenie, że jednak obaj przeciwnicy siebie nie doceniają.
A @Farang z populizmu to się ciężko wychodzi, o ile jest to w ogóle mozliwe.

Niepotrzebne to było. PiS wykorzysta wszystko

2 polubienia

Postawieni pod ścianą nie będą przebierac srodkach.

1 polubienie

Wolałbym aby pod pozorem ekologii nie wyciągać ludziom z kieszeni.

3 polubienia

To inna sprawa. Moim zdaniem to obrzydliwa hipokryzja. Do tego w Polsce nic się nie zmienilo, nowa ekipa dalej stosuje metode kija, nie marchewki.
Ciekawe, jakby tu sciagnac podatek od zapylenia i zasyfienia z ruskich, Hamasu i Izraela? Może wojny by się skonczyly?
No bo wulkany na Islandii to siła wyższa.

2 polubienia

Odnośnie tych śpiewów na dyskotece, jestem przekonany, że politycy nie mieli z tym nic wspólnego, jak sugerują ci z PiS. Młodzież jest spontaniczna, okazując to co myśli, przynajmniej szczerze. Grzeczna młodzież, to może być w harcerstwie, ale nie na dyskotekach. Oczywiście takie zachowanie można uznać za naganne, ale jak sobie przypomnę co śpiewałem będąc młodym, na temat tamtejszej władzy, to śmiać mi się chce, bo wtedy takie śpiewanie było poważnym ryzykiem. Dziś odwagi do tego nie trzeba, wystarczy bezczelność.
A na to hasło z gwiazdkami, ze strony gorszego sortu PiS zasłużył sam sobie aż nadto.

3 polubienia

Caly spiewniczek tego antypanstwowego miałam.
Fakt, że w latach 70 ryzyko było mniejsze, ale jednak.
A PiS teraz będzie atakowal jak zagoniony do kąta szczur.

Nie mówiąc już o niektórych kulturalnych wypowiedziach prezesa tak na marginesie mówiąc

1 polubienie

Św. pamięci blizniak jez miał niewyparzony jezyk…

1 polubienie

Jak dla mnie takie wulgaryzmy to zwyczajne chamstwo, bez względu z której strony pochodzą. Takie obrzucanie epitetami zamyka jakąkolwiek furtkę do rzeczowej dyskusji i otwiera szerokie wrota do dalszego lania pomyj. Oczywiście każdy może mieć inne zdanie, jednak ja zawsze wychodzę z założenia, że trzeba starać się równać do wyższego poziomu. Do tego reakcja premiera w mediach społecznościowych w moim odczuciu jest rozczarowująca i bardzo uwidacznia, jak podsycanie wojenki polsko-polskiej jest obecnym rządzącym potrzebne do konsolidacji elektoratu …

1 polubienie

Niestety ta polityka zaczyna mi przypominac bój lidla z biedronką.

O jakiej dyskusji tu pisać?:face_vomiting:
Wart Pac pałaca…

1 polubienie

Nie ma co liczyć, przynajmniej w kilku jeszcze pokoleniach na jakąkolwiek rzeczową dyskusję ponieważ ta furtka została dawno zatrzaśnięta, a nawet zabetonowana, co najmniej od dekady. Ktoś podzielił naród na sorty, ten gorszy to pamięta. Ponadto, tak naprawdę to samym politykom wszystkich opcji wcale nie zależy na otwarciu tej furtki. Uważam, że chamskie zachowanie się młodzieży dla polityków nie ma znaczenia oprócz propagandowego. Gdyby nawet ten incydent nie zdarzył się, niczego by to nie zmieniło. Diabeł tkwi gdzie indziej.

A co do samego sformułowania z pięcioma gwiazdkami, to można je interpretować na dwa sposoby. Jeden z nich, to niszczyć, walczyć, naciskać na PiS, a drugi, to mieć go głęboko gdzieś, łagodniej; olewać. I każdy sobie tu wybiera kontekst jaki mu w danym momencie odpowiada.

Media jak zwykle rozpętały burzę w szklance wody, o której niedługo nikt nie będzie pamiętał.

3 polubienia

Z tym podziałem na sorty nie upierałbym się przy winie wyłącznie jednej strony, bo miałem możliwość obserwacji poczynań naszych politykierów z różnych perspektyw.
Poza tym chyba zadajesz sobie sprawę, co się dzieje, jak dasz się sprowadzić idiocie do jego poziomu…? :wink:

Zdradzieckie mordy, kanalie - Kaczyński
Komuniści i złodzieje - Brudziński
Element animalny, najgorszy sort - Kaczyński
Kto to r*cha ?- pewien “ekspert” na żywo w TVPis o feministkach
Mamy obozy dla uchodźców w Oświęcimiu i na Majdanku - Jan Pietrzak w TV Republika
Język miłości :slight_smile:

3 polubienia

no i spieprzaj dziadu- jako pierwowzór

3 polubienia

Ano właśnie - byłbym zapomniał!

1 polubienie