Rzeczywistość równoległa, której nie rozumiem

Zauważyłam, że mentalność niektórych ludzi znacząco odbiega od tego, co rozumiem. Poniżej przykład a napiszę jeszcze, że dziś byłam świadkiem, jak madki szły z bombelkami drącymi się na całego po chodniku “Bra-jaaan!”. Na zwróconą im uwagę stwierdziły, że to plac zabaw i nazwały osobę zwracającą starą babą. A w odpowiedzi usłyszały, że to nie powód, żeby się przechodniom drzeć do ucha.

1 polubienie

Na szczęście komentarze pod artykułem podtrzymują na duchu.

1 polubienie

Nunu, ciesz się, że nie masz tyle z takimi do czynienia co ja …

Gdybyś miała, uciekałabyś w realu od takich zagadnień na Plutona albo jeszcze dalej …

mqdefault

3 polubienia

Chciała się ich pozbyć choć na trochę, bo nie miała na okup tak sama je nauczyła terroryzmu.

3 polubienia

Czytałam przed chwilą o tym. Nie ogarniam takich zachowań !!!

2 polubienia

Widocznie o coś je prosiła, może się użerała i pojechała. No nie wierzę, że ktoś jest tak roztargniony. To wygląda na typową prostacką zagrywkę w stylu nauczki. Nauczyciele mają to na codzień.

1 polubienie

Kto na kogo sie darł bo nie rozumiem… :roll_eyes:
Zwykło sie mówić umownie"patologia" na taką czerń i slusznie!
To ludzie którzy nie uznają żadnych norm prócz własnych.
Narażasz swoje zdrowie gdy zwracasz uwagę bo to nie Anglia i w Polsce nie można oczekiwać pomocy policji.Zostaniesz wyśmiana,zignorowana a jeszcze Ci sie dostanie bo “trzymasz z psami”.
Czasem życzę w duchu takiej zarazie aby znalezli sie w nagłej potrzebie,domagającej sie interwencji.Inaczej nic nie zrozumieją…Dalej będą palic tam gdzie nie wolno,zakładać"własne panstwo" na plaży,ignorować cisze nocną,rozkręcać pier… smartfony na max,z chamską muzą lub po to by sie do kogoś drzeć w publicznym miejscu.A kiedy malec kopie Twoje siedzenie w samolocie,lepiej sie nie odzywaj bo będą Ci wszyscy robić na złość…
I żeby nie było…W kościele są tacy na każdej mszy co nawet nie sluchają niczego bo oni przyszli połazić z dzieckiem traktując miejsce identycznie jak piaskownicę.Zwracanie uwagi bez pomocy księdza,raczej niezbyt wskazane…To własciwie cytat z ostatniej niedzieli na polskiej mszy…
O kierowcach,choćby na niegdyś mojej ulubionej trasie,Poznań-Wrocław juz nie wspomne bo to jest latający kryminał!
Takie mamy społeczeństwo.W najlepszym razie,mało sympatyczne.O przyczynach tego stanu rzeczy juz mi sie enty raz,pisać nie chce…
To jest tzw.ciąg dalszy"dyktatury proletariatu" i na tym poprzestanę.

3 polubienia

Dzieciątka darły się idąc przed siebie ulicą z madkami całą szerokością w rozsypce jak dresiarze po meczu.

Zobaczcie, tak się objawia demencja. Ale żeby w wieku rozrodczym tak dwoje ludzi ją miało na raz? :thinking:

Pewnie nie rozwiązują łąmigłówek "Łamigłówki świetnie wpływają na zdolności twojego mózgu
Udowodniono, że łamigłówki i gry oparte na logice korzystnie wpływają na mózg. Będziesz lepiej radzić sobie z podejmowaniem decyzji, poprawisz pamięć krótkotrwałą, a także nauczyć się rozwiązywać skomplikowane problemy. "