Są, znowu są!

Popatrzcie na to zdjęcie, czy nie przepiękny widok?


Oczywiście chodzi o tę białą, mizerną, cieniutką kreseczkę na firmamencie.

Niedawno jeszcze w każdej prawie chwili rysowało się ich kilka. Przemierzały nieboskłon w różnych kierunkach. Wiadomo było że tam w górze szczęśliwi ludzie zmierzali w daleki świat.
Ale przyszła ta zaraza i znikły owe srebrzyste ptaki. Zrobiło się smutno. Sam planowałem tak w tym roku pofrunąć.
No i mamy jaskółkę zwiastującą powrót starego. Czyli tego dobrego czasu wolności i swobody. Stalową ale pełną nadziei.

7 polubień

Mają odlot.

u mnie to juz nie tylko kreseczki, ale i cale samoloty startujace (niewiele, ale zawsze) z lotniska widac - co tez troche podnosi na duchu, ze jednak troche tego dziala - na razie tylko wybrane trasy, ale w koncu jakas szczepionke obiecuja i moze wroca stare czasy (nie byly one znowu takie dobre, ale na pewno lepsze niz obecne)

1 polubienie

Pozytywna wiadomość. Jednak świadom tego, ile syfu do atmosfery dostarczają samoloty, trochę jednak mi szkoda.

1 polubienie

Nie uwierzysz. 4 tygodnie temu chciałam wstawić podobne zdjęcie.
Niby głupie, ale ja takich paseczków mam (miałam) na widoku 6? Potem z wiadomych względów pustka i znowu się pojawiły.

2 polubienia

27 wracam do latania wiec"mów do mnie jeszcze".Potrzebuje tego jak powietrza…
Samoloty wrociły ponad miesiac temu ale tego co jest nad Londynem obecnie,jeszcze bardzo dlugo nie da sie porównać z normalną sytuacją kiedy miales czasem nad glową po 6-8 takich pasków,nie mowiac o samolotach ktore wlasnie znizały lot w strone ktoregos z lotnisk…

2 polubienia

Właśnie dlatego że wtedy i nad moim miastem mogłem kilka jednocześnie obserwować (i nie przyszło mi na myśl aby to utrwalić, wydawało sie to już tak normalne) a potem znikły, ten jeden takie na mnie zrobił wrażenie.

3 polubienia

Miałam identyczne odczucia :wink:

2 polubienia

Ciekawe co mówią zwolennicy teorii spiskowej Chemitrails? Niby dlaczego czasie pandemii tzw. Rząd Światowy przestał podtruwać ludzi? Bo maseczki założyli? :slight_smile:

2 polubienia

Nie wywołuj Macierewicza z lasu, bo zaraz spisek zwęszy :rofl: :rofl: :rofl:

3 polubienia

Wiesz jak mi tego brak?Nad Ursynowem jest korytarz powietrzny. I teraz po prostu pusto…

1 polubienie