Samolot niewątpliwie solidny, że się nie rozleciał

Trudno zaprzeczyć, że pasażerowie i załoga strachu musieli się najeść… Doświadczyliście turbulencji?

1 polubienie

Na głodzie strasznie mnie trzęsie.

Zapomniałes napisać, że to zwiastuje rychły koniec cywilizacji ludzkiej!

4 polubienia

Możesz mieć rację. Nie pomyślałem o tym.

1 polubienie

Raz. I mam dosyć. Uczucie takie, jakby mi żołądek w gardle siedział…

zawsze budzac sie i jak mnie nic nie boli to sprawdzam czy jeszcze zyje :wink:
co do solidnosci budowy samolotu? siedzisz na beczce benzyny i liczysz na instynkt samozachowawczy pilota
a w kwestii turbulencji - zawsze jak masz miejsce w ogonie to kawa sie wylewa

2 polubienia

Pewnie Cię zainteresuje, co się działo u pana X podczas turbulencji:

. Sam przezylem horror podczas lotu. Czekalem na samolot i podjadłem sobie domowej kiełbasy. Dolozylem salatke warzywna i popilem piwkiem. Było jeszcze dwie godziny, wiec uwinalem z kolega 0,5l czystej i wystartowaliśmy… Jesssooo, co się wtedy zaczelo robic. Zoladek mnie zaczal narywać. Posluchalem kolegi, ze jak “poprawie” malym piwem, będzie lepiej i posluchalem… Pobieglem do toalety i puscilem klasycznego pawia. Niby było lepiej i wrocilem na fotel. Wtedy samolotem zaczelo rzucac, może pilot celowo tak manewrowal… i stało się najgorsze. Natura dala znac o sobie i pogonilo mnie znow do toalety. Stewardesa powiedziała, ze będziemy ladowac, a ja w kiblu nie panuje nad zwieraczem… Totalna obstrukcja i wstyd. Skonczylem i podtarlem się, a samolot podskoczyl, d… zrobila się mokra i brudna. Powtarzam podtarcie i znow to samo. Trzy razy wycierałem d… w końcu się udalo i ubieram spodnie, a samolot podskoczyl i zadrzal. Wiekszosc tego, co zrobiłem pordzucila się i spadlo na moje spodnie… Malo tego, chcąc wyjść znow poczułem parcie. Pomyslalem wtedy… “o naturo przekleta…”. Parcie się nasilo i nie wychodziłem z toalety, tylko znow usiadłem… S…c doczekałem ladowania i wtedy dobiłem się, zabrakło papieru… Prawdziwy g…y horror. Jak myślicie, co było przyczyna mojej obstrukcji, kielbasa, salatka, czy piwo? :grin:

2 polubienia

Jakaś awaria na Pytamy, bo nie można wstawiać linków ani lajków.

Mądrzy ludzie nie piją wódki, nie jedzą kiełbas ani sałatek z majonezem, bo rozumieją, jakie to ciężkie dla organizmów.

1 polubienie

Taka mieszaneczka na podróż to, jak widać, znakomity pomysł. :joy:

2 polubienia

chorobie morskiej nie podlegam
a paw to owszem po nadmiarze nieharmonijego nie bywal tak harmonijny

2 polubienia

Kiedy pierwszy raz zobaczyłam pawia to stałam z otwartą buzią!

ladne ptaki, ale halasliwe jak papugi. fantazje ulanska maja

1 polubienie

Ale jak rozłożą ogon…

odmiana indyka?, ponoc smaczne mieso maja
a w ogole jest rasa indyka

forum woliera jeszcze zyje, kur nie hoduje, ale czasaem tam zagladam.

1 polubienie

A wiesz, nie widziałam indyka “w akcji”…

kurcze nie dosc, ze z tego to kilka wiaderek miesa to ptaszydlo pyskate
ale tez ladne, ze az zal jesc

1 polubienie

Tylko ten podbródek cokolwiek wiszący… Ale fakt, piękne ptaki!

krol karol kupil krolowej karolinie korale koloru koralowego

1 polubienie

Zgadza się…