Scharakteryzuj to miejsce

Jak opiszesz to miejsce, gdyby kogoś to bardzo interesowało?

Jakie miejsce? Forum?

Pytamy

1 polubienie

Jakie?To czyli to forum?

1 polubienie

Chwalił nie będę. Garstka chyba nie do końca zadowolonych z życia ludzi próbująca zabić czas.
Brak świeżej krwi, tematów, różnorodności.

Zawsze porównuję to miejsce do dziennego domu pomocy społecznej w którym zawsze te same dziadki piją herbatkę, grają w karty i kłócą się.

3 polubienia

Tak

Nie brzmi to zachęcająco :grin:

Nie w karty. Zagadki i testy rozwiazuja :rofl::rofl::rofl:
I Ty mi tu z herbatką nie wyjeżdżaj - otruc nas chcesz???

2 polubienia

Taka prawda. Lubimy to co znamy.

1 polubienie

Forum jak każde inne, nieduże, bez hejterów, bez szpanu i gwiazdorzenia, przyjemne i przyjacielskie. Trochę senne.

4 polubienia

Z prądem oczywiście

1 polubienie

No, żeby mi tu wiecej niedomowien nie bylo :wink:

2 polubienia

To takie wspólne podwórko kilkunastu znajomych, z których jedni się bardziej lubią lub mniej. Można też nazwać je naszym przyzwyczajeniem.
Spokój ogólnie, czasem burza w szklance wody.

Nie wiem skąd wniosek kolegi @Devil, że tu są ludzie niezadowoleni z życia? Raczej, moim zdaniem, racji nie ma. Tych, co poznałem osobiście nie zaliczył bym do niezadowolonych z życia.

4 polubienia

Jesli wyznacznikiem atrakcyjnosci forum ma byc ciagle hejterstwo i awantury to szamboteria chyba jeszcze dziala?

3 polubienia

Według tego ciemięgi Devila, takie powinno być forum. Ale tu wystarczy zajrzeć na komentarze pod portalami informacyjnymi albo na fb i ma się “mądrości” i agresji w bród.

4 polubienia

To taka osiedlowa kawiarenka, do której przychodzą zawsze te same osoby by pogadać, posprzeczać się trochę ale w sumie pozytywnie nastawieni do życia.

4 polubienia

Życzyłbym koledze Devilovi, by był chociaż w 20% tak zadowolony z życia jak ja…
Podejrzewam, że z radości by się wręcz pos…ał.
Co do tej herbatki wspomnianej przez kolegę to tylko dodam, że zawsze uważałem że z tym jego alkoholem to ściema na którą się większość dala nabrać…
Poza tym, by czasem nie myślał, ze go nie lubię. - Lubie go, bo nie jest złośliwy i nie boi się krytyki (tak przynajmniej mi się wydaje)

3 polubienia

Tutaj to same alkoholiki gawedziarze. :rofl::rofl::rofl:

1 polubienie

Są hejterzy,jest gwiazdorzenie,bywa bardzo nieprzyjemne i perfidne.Fałszywość przypisana jest do sieci niczym poprawność polityczna do ludzi dla ktorych świat ma być taki a nie inny a jesli jest inaczej,odwracają sie tyłem.I dalej jadą swoje.
Ale spokojnie.Nie mam aż tak złego zdania na temat tego miejsca.Mam jedynie coraz gorsze.

Ja Devila bardzo cenię. Za lojalność wobec tego forum i ludzi tu piszących. Nie każdy miał okazję się o tym przekonać, ale ja akurat tak. Lojalność jest cechą, którą cenię bardzo wysoko.

3 polubienia