Ściągaliście na maturze?

Właśnie robię małe porządki w szafie i natknęłam się na teczkę :smile:
A tam co ?
Numer ławki w której siedziałam na maturze z histy, ściągi pisane przez moją przyjaciółkę na cieńkiej warstwie chusteczek od drożdżówek i bułek, którymi nas częstowano(siedziała 8 ławek przede mną ) , jak i kiepskiej jakości ściągi pisane długopisem i zaklejone taśmą klejącą :stuck_out_tongue_winking_eye:
Szczerze ?
Nie wiem jak zdałam na te dwie czwórki, ale był to czysty fart, bo w tym czasie myślałam o chłopaku, a nie o maturze :upside_down_face:

2 polubienia

Ja nie ściągałem. Kujon byłem!

4 polubienia

To akurat wiem @Bingola :smile:

3 polubienia

Byłem przygotowany na ściąganie z matmy, ale okazało się, że dałem radę bez ściągania. Byle jak, ale zdałem. Do pozostałych nie potrzebowałem, bo oprócz polskiego zdawałem niemiecki i historię.

3 polubienia

@birbant zdolniacha!

1 polubienie

Dracha, sracha! :crazy_face:77

Ale ja jestem zboczony! Usiłuję przeczytać te ściągi z historii. Coś tam o Stalinie i Bierucie.

1 polubienie

nie sciagalam, zreszta niby po co?
co prawda wg kursujacego wowczas dowcipu matury byly ustawione pod dzieci towarzyszy i dlatego z roku na rok sa coraz latwiejsze - w koncu niech i one zdadza.

1 polubienie

Nie sciągałam, ale dałam ściągać z matematyki. Koleżanka przede mną jak wyszliśmy z sali popłakała się ze wzruszenia, i mnie całowała :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile: Była głąbem matematycznym i nie wiem dlaczego w zasadzie wybrała matematykę na egzaminie pisemnym, wówczas już mogliśmy wybierać drugi przedmiot.

1 polubienie

Nie chciałem ściągać, ale co zrobić, gdy co chwila szturchają z tyłu i podają kolejne zadanie? Sam zdążyłem w międzyczasie rozwiązać jedno :stuck_out_tongue_winking_eye: A z polskiego lanie wody miałem opanowane i żaden temat nie był nie do napisania.

Efekt: matma 5, polski 4. I taka to była matura.

4 polubienia

Ja odwrotnie - Polski 5, matma 4. I to była jedyną moja czwórka na maturze

4 polubienia

Ulalala, prawdziwy kujon! :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

3 polubienia

Polski 5, niemiec 5, historia 5, i ustnych już nie musiałem, Matma pisemny 3, ustny, litościwe 3.

2 polubienia

same kujony tutaj…
u mnie tez tylko polski 4 - ale ja z moim polonista to tak troche na pienku mialam jesli chodzi o podejscie do literatury - co ja poradze, ze mi bardziej odpowiadal Lem niz Zola? swiec panie nad jego dusza - byl milosnikiem literatury francuskiej, ale przez przypadek musial uczyc polskiego.

2 polubienia

Nie ściągałem bo po prostu wszystko zapamiętuję fotograficznie. Niestety gorzej było z Polskiego bo tam wymagali tfurczości

3 polubienia

Jesteś kochana!!
To samo bym zrobiła gdybyś mi dała ściągnąć z matmy!!
Brawo!

2 polubienia

@birbant proste te pytania były patrząc na te ściągi o których piszesz.
Aż mi wstyd!
Przecież to każde dziecko wie :smile:
No cóż…
Ja typowa blondyna jestem jednak!

1 polubienie

Sama matura to pikuś. Ale to moje sponiewieranie się po ostatnim egzaminie, to już poważna sprawa była. Aleśmy się upodlili pięknie! :innocent:

1 polubienie

Niewyraźnie pisane te ściągi. :grin:

1 polubienie

Ja musiałem ustny. Wybrałem biologię, którą zawsze lubiłem. Żadnego problemu, chyba, że problemem nazwę to, że niezadowolony byłem, gdy mi przerwali a ja dopiero się rozkręcałem :stuck_out_tongue_winking_eye:.

2 polubienia

@anon80021811 TYlko nie pytaj obecnych maturzystów. Co to jest 30%??

1 polubienie