Sensacja: Wielka afera na całą Polskę, bo ktoś komuś obciął włosy

Czy w takiej sprawie pokazanie wizerunku sprawcy obcięcia komuś włosów było adekwatne do czynu ? (monitoring uchwycił). Dlaczego nie pokazuje się wizerunków innych “sprawców” w innych sprawach -w sprawie wykroczeń? - na przykład pobicie ? Byle by coś się działo? W grubszych sprawach milczą media… a tu takie byle co wyciągają z kartotek.

1 polubienie

RODO zostało złamane

1 polubienie

Czyli on jeszcze się może bronić i wytoczyc im sprawę… za nagłośnienie takiego czynu…i pokazanie jego twarzy.

Nie wyrokowałbym czy to niewielka afera. Przykład Samsona jest najlepszym dowodem.

6 polubień

Możliwe, że coś na sumieniu jeszcze miał… i dlatego upublicznili jego wizerunek. Tylko gdybam oczywiście, bo wiem tyle ile media podają.

1 polubienie

Teraz już nikomu włos z głowy nie spadnie :wink:

2 polubienia

Łysy to nie musi się o nic martwić, gorzej z resztą :smiley:

3 polubienia

Trzeba nosić czapki w pod nie chować kitki.

1 polubienie

Byle nie popadać w obsesję. Włosy można stracić w różnych okolicznościach. Gorszych.

1 polubienie

Po chemioterapii.

Jako pierwsze pomyślałam o ogniu…

O Jezu.
Ja mam na szczęście ładną czuprynkę do ramion. Lekko falistą.

Dla Ciebie to może byle co ale dla kogoś innego nie :upside_down_face:

1 polubienie

Włosy odrastają. To bezpieczny fetysz.

1 polubienie

Nieee, nie byle co, moje włosy są na wagę złota zwłaszcza, że mam ich nie-za dużo:)

Łysiejesz?

zastanów się o co Ci chodzi :upside_down_face:

odrastają wolno :upside_down_face:

O co mi chodzi to ja wiem. To, że wyczuwasz sprzeczność wypowiedzi też wiem. :upside_down_face: jednak to tylko włosy… które odrosną.

1 polubienie

Uważam, że żaden bandyta, morderca, pedofil, czy inna kanalia nie powinna podlegać pod RODO> Sąd przy wyroku powinien wręcz nakazywać upoblicznianie wizerunku, tak, aby sąsiedzi i znajomi wiedzieli z kim się “zadawali”.

4 polubienia