Servis sportowy,cz.17-finały i Engelberg

Tamten temat poszedł sie…hmmmmm,zadeptany w tempie sportowym.
Emocje piłkarskie i te zimowe,niech więc mają swe miejsce tutaj…
Jutro o tej porze,będziemy juz po pierwszym,medalowym meczu…
Rzecz zeszła na dalszy plan ale jesli mnie ktoś spyta to wszelkimi kończynami głosuję i optuję za Chorwacją!!!

3 polubienia

No to sie zagotuje jak Chorwaci wygraja🥂

?
Chyba w marokanskich gettach bo dla mnie bedzie to spora ulga.

Marokancow w Hiszpanii dużo

Chorwacja - Maroko. W świetle tego, co obie drużyny grały, dla mnie mecz nie do wytypowania.
Kibicuję, jednakowoż, Chorwatom.

3 polubienia

Maroko szło na podbój świata…Czy dzisiaj starczy im jeszcze determinacji?
Na papierze 2:0 dla Chorwacji.

To zależy od sędziego. Na papierze? Papier cierpliwy :joy:

Nie wypada mi obstawiać wyniku dzisiejszego meczu, bo ani obecności Chorwacji a tym bardziej Maroko nie przewidywałem w Katarze w tym czasie :smiley:

Ale jeśli już, to serce podpowiada Chorwacja, ale nauczony doświadczeniem rozum coś mi mówi, że sensacyjnie Maroko.

3 polubienia

Ja też kibicuję Chorwacji.

3 polubienia

Trwa seria próbna w Engelbergu.Polacy na razie bardzo dobrze…Czekamy na Żyłę i Kubackiego!

1 polubienie

W serii próbnej,Polacy na 3,5,11 i 12 miejscu.Wolny i Zniszczoł,daleko…Mimo przyzwoitych odległości…

1 polubienie

Jak widać,aż sie roi od sportowych komentarzy…Człowiek nawet do pubu wyjść nie może…
Pomyliłem sie o jedną bramke w sprawie Chorwatów ale mniejsza o to…Kto do licha wytrzasnął tego tumana na sędziowanie???
Czy głupota poprawności politycznej oraz wszelkiej innej,nie zna granic?

Jeszcze pół roku temu,ochoczo PŁACIŁBYM za takie wyniki naszych skoczków!
Teraz z obawą szukam dziury w calym :wink:
Nie wiem co sie dzieje z Wolnym…Zniszczoł także nie jest nawet cieniem samego siebie…
Obaj skaczą GORZEJ niz rok temu…
Wniosek z tego taki ze nasz austriacki trener dotarł swoimi metodami nie do każdego.
Na chwile obecną,mamy 4 pewniaków ale jesli coś sie stanie…Odpukać…
A to co robi Pilch,pozostawie bez komentarza.I tylko mam nadzieje ze ktoś widzi tę przepaść…

1 polubienie

Dramat w Francji w karnych. Święto w Argentynie.

5 polubień

Ale mecz kapitalny! Najlepszy finał jaki widziałem.

6 polubień

Też tak uważam.

3 polubienia

Kolega @Farang nie będzie zadowolony.

2 polubienia

Początek nie zapowiadal sie dobrze

Mecz bardziej emocjonujący nuz dobry dreszczowiec… Zwlaszcza od koncowki (60 minuta chyba) normslnego czasu do konca

3 polubienia

Co za ulga!!!
Udalo mi sie zobaczyć prawie caly mecz i zaraz biore sie za podsumowanie mistrzostw!

5 polubień