Serwis sportowy 12

Przed nami ostatnie emocje w tym sezonie tenisowym. WTA- Finals.
Ten turniej uważa się za najbardziej prestiżowy w kobiecym tenisie. Odbywa się w systemie grupowym, Udział bierze 8 najlepszych tenisistek świata, jak wiemy, zdecydowaną liderką jest nasza Iga Świątek. Panie podzielono na dwie grupy, w których każda gra z każdą.

Grupa I.
Świątek.
Gauff.
Garcia.
Kasatkina.

Grupa II.
Jabeur.
Pegula.
Sakkari.
Sabalenka o
Jutro - 01,11 o 23 czasu polskiego nasza Iga zmierzy się z Kasatkiną.

Już widzę, jak kolega @collins02 przebiera nerwowo nagami. :grinning:

Spoko, z Kasatkiną, Polka powinna dać sobie radę i myślę, że to dobra rywalka na przetarcie. Ale to jest sport. Dobra, nie przewidujemy żadnych niespodzianek, defetyzmu siać nie będziemy…

I następne nocki okrojona ze snu. :grin:

1 polubienie

No nie wiem czy takie"spoko".To pierwszy mecz a taki jest zawsze najtrudniejszy.Trzeba wejść w turniej,wygrać by potem lżej oddychać i za wiele"nie musieć"
Kasatkina jest bardzo dobrą i sprytną zawodniczką.Jeszcze wieksza cwaniara to Gracia.Ale i tak uklad uważam za korzystny!
Ta druga grupa jest doslownie i w przenośni,silniejsza.

1 polubienie

Wiedziałem, no, wiedziałem, że tę odrobinę defetyzma w sercu mem zasiać musisz…

:joy:

Ale masz rację, że grupa dla Igi jest łatwiejsza. Wynika to z tego, że do najniższego notowania dawano najwyższe. Iga -1, Kasatkina - 8. Później 2 z 7 a na koniec dwie środkowe ze sobą.

1 polubienie

Za najciekawszy uważam mecz z Garcią.To bedzie rewanż a jednocześnie porównanie gry na trawie z halą.
No mam nadzieje ze będzie to wyglądało diametralnie inaczej!

1 polubienie

Musi.

1 polubienie

Halo,halo…Tu Radom!

Radomiak-Warta Poznan 2:3…
Mecz z gatunku tych do zapamietania.
Warta prowadzila do przerwy 2:0
A teraz musi drżeć
Dawno juz nie widzialem by druzyna tracąca pewne zwyciestwo,natychmiast zadala trzeci cios!
Kiedy wreszcie Warta wroci do Poznania!?
Szlag człowieka trafia… :face_with_raised_eyebrow:

2 polubienia

A idźcie …w Halloween się tak namachać po jetlagu nieustabilizowanym pewnie… Choć to i tak lepsze niż praca w korpo i masz większy wpływ na swoje życie.

Jeszcze 6 minut bez doliczonego czasu, może Warta dociągnie?

No, panie @collins02 , 3 punkta dla Warty. Na wyjeździe. :+1:

1 polubienie

Dojechali!
Są 3 punkty.Bezcenne!

1 polubienie

Dałem już temu wyraz powyżej, edytując.

Kolego @Farang , tu już lepiej nie wspominać o wczorajszem meczu Lecha, co by krwi u kolegi @collins02 nie wzburzać… :stuck_out_tongue_winking_eye:

Aaa sorry przeoczyłem temat :ok_hand:

1 polubienie

Jako kibicowi Lecha od kołyski i moja krew została wczoraj mocno wzburzona, choć co najgorsze straty bramek Lecha w ostatnich minutach, czy sekundach powszednieją i normalnieją. Bolesna tendencja :confounded:

2 polubienia

Warta jest jedna z dwóch,najlepiej punktujących ekip ekstraklasy na wyjazdach.Warta i Raków.
U siebie…“Odwróc tabele,Warta na czele”.Ale nawet to juz nie jest do konca,aktualne :innocent:
F.cking hell…Ulga jest!!!

1 polubienie

Ale naszemu sympatycznemu koledze @Farang do dziś się krew burzy po wczorajszem występie Kolejorza… :man_shrugging: :crazy_face:

2 polubienia

Nie tylko jemu.Tez juz swoje napisalem…
Kibicem Warty bylem jednak wczesniej…Smętne to bylo w 1969 roku ale było.
A potem nastal Lech i jego"trasa" z 3 ligi do 1 i przez przynajmniej dwa,niezapomniane mecze…

1 polubienie

A wracając do głównego wątka, to teraz doczołgać się muszę do 23, bo zaczyna Iga.
Sprawozdał, jednak nie będę, bo kondychy mi brakuje. Chyba, że po meczu coś skrobnę, jak nie padnę w stylu psa Pluto… :man_shrugging:

Ta II grupa, to, oprócz Peguli, jakieś przerośnięte babochłopy są… :crazy_face:

1 polubienie

Dlatego bylem tak zaskoczny widzac Sakkari w cywilu :rofl:
Ale generalnie,wole inny tenis…

1 polubienie

Masz jeszcze circa,20 godzin… :innocent:

1 polubienie