Serwis sportowy 14. KATAR 2O22

Ja alergii nie mam.
Alkohol jest alkoholem
Kwestia dawkowania i wytrzymalosci organizmu na stare lata :joy_cat::joy_cat::joy_cat:
Z moją mamą jest dom pomocy i jak to sfinansowac? Jedno jest pewne eutanazja nie wchodzi w rachube.
Mama od dziesiecioleci sie zaniedbala w kwestii sorawnosci fizycznej.
Ja mam dziedziczne problemy, ale sie nie dam.
Lokalizacje sprzedam, chałupę zamienie w muzeum? Jest takie :wink:

1 polubienie

Też jestem za Ekwadorem, jeśli już o tym mowa …

Chyba nikt się nie obrazi jak jeszcze dorzucę klip …

4 polubienia

Klasyka :slight_smile: Słyszę tego gościa bez włączania klipu
… a tymczasem goool Ekwadoooor :grin:

3 polubienia

Bez krępacji pokazał przed kamerami swoje sportowe umiejętności.-koniec cytatu

60 minuta i 2:0 dla Ekwadoru. Raczej wygranej Kataru w tym meczu nie wieszczę. Widać, że ekwadorki grają lepiej od katarków.

@Bond007 W Czechach ostał się jeszcze jeden browar oryginalnego Budweisera i nie ma on nic wspólnego z tym ogólnodostępnym na świecie. Zajebiste piwko ten oryginałek.

2 polubienia

Koniec.
Katar vs Ekwador 0:2.
Wygląda na to, że mecz otwarcia był meczem kelnerów. W II połowie już zaczynałem się nudzić.

3 polubienia

Katar przegrywa = Jak dobrze, że są jeszcze na świecie sprawy, których nie da się załatwić za dolary.

3 polubienia

Dochodziły słuchy, że próbowano kilku piłkarzy ekwadorskich przekupić. W ogóle, to ta cała impreza to afera jest. Szejkowie opłacają ludzi, by udawali fanów, kibiców tej drużyny na trybunach.

1 polubienie

Tak, dniówka ponoć 10 $ :crazy_face:

1 polubienie

Ja mialam problem.
Mecz czy isc spać?
Wybralam porzadny kawalek kiełbasy polskiej wieprzowej, piwa oczywiście nie bylo, ale napoczeta flaszka czystej musiala udowodnic, ze ja polska baba, szyjki nie utrąciłam, meczyk lecial w tle, a ja niewierna .
Tylko psa do pglaskania brakowalo.
A wracajac do mundialu?
@birbant, mam wrazenie, ze to bedzie kelnerowanie. Kopac pilke kazdy moze…

1 polubienie

Tymczasem Anglia - Iran bez niespodzianek. 47 minuta i 3:0. Irańczycy nie bardzo wiedzą o co chodzi.

4:0 i Anglicy sobie luźno zagrywają. No i 4:1 przez ten luz. 5:1. 6:1-hehe…
Pachnie karnym dla Iranu - war. Karny dla Iranu… i 6:2.

I taki koniec meczu - 6:2.
W doliczonym czasie - 10 min!!! padły dwa gole. Zemściło się na angolach to, że nie kwapili się na pole rywala, tylko wykopywali piłkę daleko, przeważnie na aut, czemu się nie dziwię.
A Irańczycy mają lepszych siatkarzy, niż piłkarzy. Zdecydowanie. Zresztą podobnie jest i w Polsce… :joy:

3 polubienia

Senegal - Holandia.

1 polubienie

Co ten De Jong zrobił w 18 minucie? A raczej czego nie zrobił…Chyba zadziałał gen z Barcelony…nam strzelać nie kazano :crazy_face::face_with_raised_eyebrow:

1 polubienie

Powiedzmy, że Holendrom idzie bardzo skromnie. 54 min, a tu, panie…, nic…, zero, null… :roll_eyes:

83 minuta i nadal tulipany głową w mur.

Nareszcie… 0:1.

Doliczone 8 minut.

0:2.
Holendrzy cierpieli, ale zdobyli komplet punktów.

1 polubienie

USA vs Walia…
Stawiam na Walię.

15 minuta; 0:0.
25 minuta i nadal flaki z olejem, jeden niecelny strzał Walijczyków. I ja do ciebie, a ty do mnie…

1:0. Przegapiłem ten fragment gry, niestety, bo z nudów zajrzałem na forum, a tu, panie…, łup!

1:1.
Ten gol w II połowie należał się Walii. Ożywili się znacznie, choć sam mecz był cienki.

1 polubienie

Nie odważyłem się typować wyniku, bo poziom amerykańskiej piłki kopanej jest mi obcy. Póki co Amerykanie wyglądają nieźle, robią więcej szumu niż Walijczycy, więc remis ze wskazaniem na USA:)

Edit: No i proszę. Z tego szumu brameczka :slight_smile:

1 polubienie

Zobaczymy, może i masz rację.
Po tym, co widzę, to raczej zajeżdża remisem.
Stawiałem na Walię przed meczem, ale teraz nie mam pojęcia, jak to się skończy.

Wygląda na to, że angole będą mieli sparingi w swojej grupie, szlifowanie formy i usuwanie niedociągnięć… :rofl:

1 polubienie

W tej grupie jeszcze wiele może się wydarzyć. Iran jest outsiderem i bęcki dostanie od każdego, ale w pojedynkach walijsko-amerykańsko-angielskich może być ciekawie.

Ja myślę, że to nie jest trudna grupa dla Anglików, chociaż, kto wie…? Będzie walka o II miejsce, na pewno. Walia mnie rozczarowuje, póki co.

Fakt. Walia póki co mdła i niewyraźna. Ale pojedynki między wyspiarskie zawsze są ciekawe, więc emocji powinno być więcej.

Przerwa. Myślę, że trener Walijczyków powinien nieco ryknąć w szatni, bo Walijczycy chyba jeszcze nie do końca zdają sobie sprawę z tego, ze to nie sparing tylko Mundial :grin:

Edit: Póki co zareagował 2 zmianami. I dobrze, jak nie idzie trzeba zmieniać

1 polubienie