Serwis sportowy 14. KATAR 2O22

Sytuacja w polskiej grupie komplikuje się zanim jeszcze Polacy weszli do gry.

Arabia Saudyjska - Argentyna 2:1 :open_mouth:

2 polubienia

Kto i komu zapłacił?

Taki urok sportu, ze niespodzianki się zdarzają. Nie posądzałbym faworyta turnieju do sprzedawania meczu. Pozostałe 2 mecze zagrają z nożem na gardle.

2 polubienia

Jeszcze nie wyszedłem z oszołomienia. Oglądałem to poza domem, więc nie mogłem działać w naszym serwisie.

Lepszej szansy nie mogliśmy dostać od losu, jeszcze, jak by się z Meksykiem udało.
Ale z Arabią, to już musimy wygrać, koniecznie.

1 polubienie

Sensacja. Pytanie teraz jak my zagramy z Arabami!

No i niestety, napisze to co juz wiele razy pisałem o piłce nożnej - liczba minut doliczanych do regulaminowego czasu gry bije wszelkie rekordy. Średnio na mecz jest to kilkanaście minut! To jest patologia, czy na prawdę nie można wprowadzić zatrzymywania zegara i liczenie tylko efektywnego czasu gdy piłka jest w grze? Tak jak w innych grach zespołowych.

5 polubień

Do 10 minut doliczają, tak jak w meczu Katar - Ekwador, wyszło ponad 11.
I większość decydujących bramek pada w tym doliczaniu.
Nie podoba mi się to.

3 polubienia

Kurka wodna, kolego @Bingola ja jestem w Polsce od poludnia w niedziele.
Swiat jest podly i przekupny

2 polubienia

Dania - Tunezja…, 30 minuta i 0:0.

1 polubienie

A ja sobie obejrzałem ku pokrzepieniu serc mecz z Meksykiem na Mundialu w 1978. Wygraliśmy 3-1, a dwie piękne bramki strzelił 21-letni Zbigniew Boniek.
To se na vrati :frowning:

1 polubienie

Boniek ryzy to sie zmienil.
I jak ja lodzermesh to Tomaszewski i Boniek bieguny przeciwstawne.
Dawno przestali grac aktywnie. Przynajmniej teraz ich dzialanie jest zaistnieć i nie kopac tego dziwnego okraglego przedmiotu :eyes::wink:

1 polubienie

Do przerwy Dania z Tunezją remisuje 0:0.

@Bingola ale dziś w Argentynie wstrząch musi być… :rofl:

To teraz obejrzyj sobie z Argentyną z tamtego mondiala… :stuck_out_tongue: :joy:

1 polubienie

Też widziałem. Deyna raz na 100 meczy nie strzelił karnego :slight_smile:

1 polubienie

A później poprawka z Brazylią 1:3 i do widzenia…

1 polubienie

85 minuta i nadal 0:0. Ciekawe ile sędzia doliczy, by wreszcie wpadła bramka? :roll_eyes: :thinking:

5 minut, zakładam, że grać będą dłużej… +3…
Po jednem punkciku, brameczek, null…

A za niecałą godzinkę nasze cierpiętki… Może się uda? :shushing_face:

1 polubienie

*heute = dziś, dzisiaj

…i sprawić, by Michniewicz, tak jak Guardiola,w końcu zaczął używać niecenzuralnych słów :thinking:

.już za chwileczkę, już za momencik…wtorek z Pankracym zacznie się kręcić.

1 polubienie

Heute schiessen fuenf Toren in neuen Minuten… :stuck_out_tongue:

Hojte hojte
Wole nie sprawdzać dzis wole jutro i nadzieje na wieczna maniane :green_heart::+1:

MEKSYK - POLSKA

Mecz otwarcia… i co dalej…? :shushing_face:

Daja no w tv?
Matka zawalila sprawę - ma od dwóch lat niewazna umowe z kablowka, dostarczaja minimum, owszem da sie zrobic lepiej i nawet swoje wytargowac
jestem odcieta od swiata.
A proba ogladania dwoch idiotek w telewizji snadaniowej?
Wole jak mi golebie gruchaja i usiluja wyzebrac kawalek chleba.

Mnie też denerwują te wszystkie doliczane minuty. 5 minut dodatkowo wynika ze zmian zawodników, bo teraz jest możliwość wymiany 5 graczy w jednym zespole. Na zmianę zakładają 30 sekund. 10 zawodników = 5 min. Dodatkowo dochodzi czas na analizy VAR, dyskusje itp i wychodzi + 10 min. A jak jeszcze trafi sie kontuzja jak bramkarzowi Iranu wczoraj, kiedy leżał tyle na boisku…

Dziś faworyci zawodzą, patrz ARG, Dania… teraz czas na MEX? :slightly_smiling_face:

2 polubienia