Serwis sportowy 19. Uwaga,uwaga...Nadchodzi!

Australian Open czas zacząć.
I Magda Frech zaczęła trzystopniowe eliminacje.
Zaczęła od zwycięstwa nad Sinją Kraus z Austrii 6:2;6:0
Oby tak dalej ale mimo niezłego rozstawienia, Polka nie będzie mieć łatwo…

Trwa już turniej w Auckland i można chyba uznać sezon tenisowy, za otwarty.

3 polubienia

A jutro zaczynają się MŚ w piłce ręcznej mężczyzn. Pierwszy mecz gramy z Francją. Nie jesteśmy faworytem, ale z grupy wyjść powinniśmy, bo mamy jeszcze Arabię Saudyjska i Słowenię, a te zespoły są w naszym zasięgu. Sport to również miłe i niemiłe niespodzianki. Być może ta pierwsza spotka nas jutro?
Gramy u siebie w katowickim Spodku.

Zaczyna się sportowy sezon, czyli to, co tygrysy lubią najbardziej, bo jeszcze tenis i skoki z tych dla nas główniejszych.

2 polubienia

Do tego liga za jakieś 3 tygodnie i powoli,powoli halowy sezon w lekkiej.
Media bardzo optymistycznie podchodzą do mistrzostw,na podstawie sparringów…
Od czasu gdy na własne oczy zobaczyłem mecz w hokeja,Polska-ZSRR,w tymże Spodku,w 1976,wiem ze wygrać można z każdym.

2 polubienia

Też widziałem ten mecz, to była mega sensacja. Ale później już było gorzej. Niemniej jednak wygrana z ruskimi zawsze cieszyła, a już w hokeja, to była wielka radość.

2 polubienia

Chodzi o sam fakt wygranej.Nauka z tego płynąca na całe życie była taka ze dopóki piłka w grze,wszystko jest możliwe.

Oni w hokeja na lodzie grali.
:ice_hockey:

.krążkiem.

1 polubienie

No co Ty nie powiesz??? :roll_eyes:

1 polubienie

Mówię Ci. Sam, na własne gały widziałem, że to był krążek do gry w hokeja na lodzie.
:ice_hockey:

1 polubienie

Osz Ty w życiu!!!
No to jest niezły numer…

1 polubienie

Nie. Nie w życiu. W telewizji.

.czarno-białej jeszcze wtedy.
:tv:

W dodatku wcale nie było go widac w czasie gry! :slight_smile:

1 polubienie

Fakt. Obraz w czarno-białym telewizorze był kiepskiej jakości. Ale nie sądzę, by 12 zawodników z kijami do hokeja i 4 sędziów w hokejówkach szusowali po lodzie za piłką.

.to był definytywnie krążek.
:ice_hockey:

2 polubienia

Niestety, Magda Fręch nie zagra w Australian Open. Przegrała z Amerykanką Vickerey 0:2 4:6/5:7. Ta zawodniczka z USA jest o 100 miejsc niżej w rankingu od Magdy.

Sam pojedynek nie zachwycił poziomem, choć zaciętości nie brakowało, Vickerey grała słabo, a Fręch jeszcze słabiej.

1 polubienie

Vickery albo była wyżej albo ma kogoś znaczącego na rozkładzie.Nie pamiętam…W każdym razie,nie wzięła się od bociana.Tyle ze przynajmniej od roku,o niej nie slyszałem.Zresztą Magda juz chyba z nią grała…

1 polubienie

Czy one ze sobą już grały przedtem, tego nie wiem.
Fręch - 103
Vickery - 204.

Zaczął sie mecz Polska – Francja w szczypiorniaka. Jak na razie, nie jest źle!

2 polubienia

Już nas leją 8:12.

1 polubienie

NIe jest żle 13-14 do przerwy. Da się wyjść z tego!

2 polubienia

Tyle co nic…Lepiej niz myślałem.Przy 12:8,po tradycyjnym przestoju,mialem dość.Ta sama melodia wraca jak bumerang…

2 polubienia

Z przebiegu meczu wynika, że może być, jak mówisz. Francuzi w I połowie popełnili kilka tzw indywidualnych błędów niedokładności, a nasi to umieli wykorzystać. Wynik jest sprawą otwartą, bowiem Polacy nie dali się stłamsić. Obawiam się tego w II odsłonie. Oby, moje obawy nie spełniły się. Widać mocną wolę walki i zwycięstwa po naszej stronie. Umiejętności są, jednak po francuskiej.

1 polubienie