Serwis sportowy 22

Szkoda Magdy bo jakby odzyskała zdolność do gry,walki…Za to Hurkacz wziął pierwsza przeszkodę,2:0!

1 polubienie

Hubiego już nie dałem rady oglądać. Ale o wygranej wiem.

Tymczasem w Oslo I serię wygrał niespodziewanie Tschofenig, najlepszy z Polaków, Kamil Stoch jest 10.

W porannym prologu prologu polscy skoczkowie skakali średnio pięciu się zakwalifikowało. Zniszczoł odpadł.
W II serii nie będzie Wolnego.

Czekam na serię finałową.

1 polubienie

Odpadlo aż trzech Słoweńców i Niemiec,Schmidt.Oraz ponownie,Lindvik.Widać od razu że większość juz ma dosyć sezonu.
Taka aura po mistrzostwach…

1 polubienie

Mnie nie interesuje, kto odpadł, mnie interesują skoki naszych, a tu najlepiej nie jest.

Właśnie o to chodzi że na tle innych,bywa lepiej niz na początku sezonu.
A ogólna tendencja jest taka ze skakać jeszcze ma ochote ok. 20 zawodnikow.Plus drugie tyle z Rumunii,Turcji czy Ukrainy lub Japonii,co skakać w ogóle nie potrafia…

1 polubienie

Kamil klapnął na 119,5m, a Tande po nim 131,5.

Dawid - 130, prowadzi przed Tandem. Skacze jeszcze 6.

Granerud 5, Dawid ma szansę podium.

Kraft 131,5 skok po zwycięstwo w konkursie.

Dawid 3 miejsce. Reszta Polaków zapunktowała.

1 polubienie

Wasek niezle!
Tylko jak tu się cieszyć skoro jutro może być dokładnie na odwrót…
Ten konkurs to ledwie takie małe sito dla innych.Liczy się chyba już tylko 5 zawodników. A Kraft,urodzony do takich turniejów,zaczyna się oddalać…
Za Zającem jest już 13 punktów różnicy i Niemcy którzy tam są,musieliby zacząć ZDECYDOWANIE wygrywać by zacząć się liczyć…Nie zanosi się na to…

1 polubienie

Warta remis,Lech remis…Legia pewnie wygra i zapowiada się…nudna końcówka sezonu.Walka o 3 miejsce to nie będą emocje najwyższych lotów.

1 polubienie

Masz rację chyba. Obserwowałem dzisiejsze skoki w kontekście tego, że już im się nie chce. To jest widać po twarzach wielu zawodników.

1 polubienie

Ja to sie zatanawiam jak oni to robia?

Zobaczymy jeszcze Lillehammer ale… :thinking:
Kubacki ma szanse w Raw Air.
Natomiast w pucharze świata nic się już chyba spektakularnego, nie wydarzy.Niby jeszcze jest trochę skakania do końca sezonu.Niestety Granerud który konsekwentnie udowadnia prawdziwość tezy ze nie da się dobrze i równo skakać przez CALY sezon, ma zbyt spora przewagę…

1 polubienie

A Iga dziś gra ok 2 w nocy. Kurna, miłość, to też i cierpienie… :man_shrugging:

2 polubienia

Ja jestem w pracy więc przy odrobinie szczęścia,mam to na dużym ekranie!

Milosc platoniczna tym bardziej. :green_heart::green_heart::green_heart:

Trwa seria treningowa w Lillehammer.Prowadzi…A.Zniszczol a a ostatni jest…P.Wasek :joy:
Czyli dokładnie na odwrót niż to się odbywało wczoraj…
Zobaczymy czym to się skończy… :innocent:

Teraz do gry wchodzi"elita".Prowadzi nie liczący się już M.Lindvik a za nim Stoch.Zniszczol 4 a Austriacy Hoerl i Hayboeck,mniej więcej jak nasz Wolny…
Oj dziwne rzeczy czasem się dzieją w marcu.

Lanisek I R.Kobayashi,takze za Zniszczolem!
Zaraz Kubacki…
Srednio…Miejsce 7.

Granerud 6 metros za Zniszczolem… :rofl:
Piotr Żyła na miejscu…55.Czy ta zabawa ma sens?

Tymczasem Hurkacz pokonał w pierwszym secie,groznego Tommy Paula ale w drugim, zaczyna być złe…
W drugim secie niestety,2:6 po słabej grze.W trzech ostatnich gemach przy podaniu Paula,Hubert wygrał zaledwie 1 piłkę!

Tak. I set jakoś wymęczył, ale w drugim dał ciała. Oglądam to poza domem.

Qrva, chujnia… 4:5.

I 4:6, ostatni gem do 0.

Hubi przehurkaczył kolejny mecz, który był do wygrania.

Spadam na chatę.

1 polubienie

Wpadłem jak bomba na chatę i zdążyłem na 12 ostatnich skoków prologu w Lillehammer.
Wygrał Granerud 142m a drugi Forfgang 141,5. Halvor skakał z wyższej belki.

Stoch 6, Kubacki 12, Wąsek, Żyłą i Zniszczoł daleko w tyle. Kamil i Dawid też skakali z wyższej belki i mieli niezłe warunki.

A teraz otwieram piwko, bo zaczyna się mecz Rybakiny z Badosą.

1 polubienie

Mialem awarie…
Niby nic ale biurokracja jak za komuny…Już któryś raz ta pisanina…
Nic nie wiem ale te skoki, zaczynaja być,hmmm,“zabawne” :roll_eyes:
Ale Wellinger to kolejny który odpadł z rywalizacji…
Dwóch Polaków “10”
Zobaczymy…