Serwis sportowy 3

No niestety.
Ja to juz nie za bardzo rozumien polityke publikacji tych newsow na portalach.
Swego czasu kupowalismy hiszpanska “podrobke” Playboya. Tygodnik, papier klasy takiej sobie, byla panienka nie do końca ubrana na okladce, reszta w srodku.
Ale poczytać było co, bo dziennikarstwo rzetelne i jezyk urozmaicony.
Niestety padlo im sie w 2018 po ponad 40 latach, a na wersję elektroniczną się nie zdecydowali.
Interviú się to nazywalo.
Jak to Kopernik stwierdzil gorszy pieniądz wypiera lepszy?

1 polubienie

Zagłębie Lubin-Lech 1:1
Lech II - Kotwica Kołobrzeg 2:3

To pierwsze to ligowa codzienność do której Lech niebawem wróci.To drugie niepokoi bardziej…Na drugoligowym froncie rezerwy Lecha były dotąd jedynymi rezerwami grającymi na szczeblu centralnym.Nie dziwiło bo praca z młodymi w Lechu jest najlepsza w kraju.
Teraz mamy tam rezerwy Śląska Wrocław i od tego sezonu,także i Zagłębia Lubin.Kluby powoli zaczynają rozumieć jakie to ważne i że zaplecze na poziomie to wartość sama w sobie.
Rezerwy Lecha grają bardzo niedojrzale.Strzelają jak należy [4 miejsce w lidze pod wzgledem skuteczności!] ale tyły to rozpacz…Boję sie ze z taką grą moze być problem z utrzymaniem miejsca w II lidze.A to byłaby katastrofa…

2 polubienia

W Kanadzie właśnie zaczyna się turniej w Toronto, tzw. Masters 1000. Świątek i Hurkacz odpoczywają w pierwszej rundzie.
Czy Świątek powróci do swojej ulubionej normalności, tj. do wygrywania wszystkiego. Co do jej przeciwniczek, to będzie miała Muguruzę ale dopiero w ćwierćfinale, a potem albo Jabeur albo Sakkari. O finale nie ma co jeszcze myśleć…
A Hurkacza w drugiej rundzie czeka na Wawrinkę, albo na tego trudnego do wypowiedzenia Fina, czyli chyba szybko zakończy. Chociaż skoro tak to pewne jest, to może zaciąć się i ograć nawet Medvedeva w 3 rundzie.
No ale bądźmy realistami co do niego.

2 polubienia

Jak Iga będzie grała, tak, jak ostatnio, to przegra z pierwszą kwalifikantką.

2 polubienia

Kudermetowa albo Shelby Rogers.Wolalbym Amerykankę na dzień dobry bo już wiemy ze jest wyraźnie słabsza i niedawno przegrała z Iga.
Po Kudermetowej nie wiem czego się spodziewać.Nie pamietam jej.

1 polubienie

Dziś 8 sierpnia. Równo 30 lat temu na IO w Barcelonie, reprezentacja naszego kraju zdobyła srebrny medal w piłce nożnej. " Kiełbasy do góry i golimy frajerów" miał wykrzykiwać w szatni selekcjoner Janusz Wójcik, żeby zmotywować swoich chłopców. Był to ostatni medal dla Polski w grach zespołowych. Ehh…

3 polubienia

Wszystko oglądałem nad morzem…Temperatura tak rosła ze na ostatnim meczu w świetlicy były już tylko miejsca…leżące na podłodze pod telewizorem :innocent:

3 polubienia

Jest rewanż!
Ruusuvuori odprawiony przez Hurkacza w 3 setach,podczas turnieju w Montrealu.
Łatwo jednak nie było a waleczny Fin wygrał w 2 secie.Zresztą musiał ostatnio coś osiągnąć bo jest 44 w rankingu.
Teraz w czwartek Hurkacz zagra ze Diego Schwartzmanem albo z Hiszpanem Albertem Ramosem.Ja stawiam na Argentyńczyka i …nie będzie to łatwy mecz.

2 polubienia

Oglądałem, niestety, tu działać nie mogłem ze względu na kłopoty z internetem. Cały Hurkacz, albo gra rewelacjnie, albo “sra koksem”… W tym meczu było to pierwsze.

1 polubienie

A było tak, w I secie Hurkacz był lepszy, Fin walczył, ale Hubi nie odpuszczał, utrzymywał przewagę i tak dociągnął do końca seta. Set II był wyrównany, przeważał Fin o pół kroku, Hubi dochodził, ale w końcówce nie doszedł, a szkoda, bo mógł. Bałem się o III set, ale niepotrzebnie, bo Polak się rozkręcił i przeważał zdecydowanie.
Podobało mi się to u naszego, że serwował niesamowicie i miał dużo asów, aż straciłem rachubę. Podwójnych błędów własnych 1 albo, góra 2.

2 polubienia

14/08/2022…
Wysyłamy na Mistrzostwa Europy w Lekkiej Atletyce,ponad 80 osób.
Jest moc?
Byłaby gdyby Maria Andrejczyk startowała…Cholernie mi jej szkoda.
Panowie na 800 m. mają szanse pokazać ze to co było w Eugene to tylko bolesny wypadek przy pracy…To samo Koproń z młocie oraz dziewczyny w kuli.
O panach kulomiotach nie wspominam bo zbyt wiele nerwów to kosztuje.Ale moze obudzi sie w nich wreszcie jakaś złość? :thinking:
Tyczkarze?
Ale nasze trio pan wspanialych,Kaczmarek,Skrzyszowska,Swoboda [a moze i Wielgosz na 800?] to juz elita nawet w światowym wymiarze…
Juz nie moge sie doczekać!!!
No i wybacz,Ada…Znowu zapomniałem o Tobie!!!
Tak bardzo czlowiek odwykł od sukcesów wielobojach…Ada Sułek to jednak jeden z najpewniejszych medali.Na papierze oczywiscie ale jednak.

1 polubienie

Mnie niepokoi, to co działo się PZLA ostatnio, a co wyszło w Eugene.

Trzymamy kciuki kibicując naszym, żeby nie było z wielkiej chmury małego deszczyku.

Temat ten przenosimy na Serwis 4.

2 polubienia

Forma PO wielkiej imprezie jest zawsze zagadką.Nie da sie tego trzymać przez caly sezon i dlatego będą niespodzianki…
Mam nadzieje ze radosne.

1 polubienie