Serwis sportowy 3

Wkurv bo juz nie wiem co napisać… :upside_down_face:

1 polubienie

To ja też się nie wypowiem. :crazy_face:

2 polubienia

No i dowiezliśmy to 1:0 do końca…
Dotychczasowe wyniki Vikingura,mówiły wyraznie ze na Islandii pilka nozna przestała być cymbergajem…
Media jednak,ignorują wszystko i dalej chrzanią ze to trzeci świat…
A to nieprawda!
Smutna prawda to jednak to ze MY stoimy w miejscu.Czyli cofamy sie z tą zbieraniną,w klubie pozbawionym polskich piłkarzy,w klubie w którym kompletnie nie wiadomo,o co komu chodzi…
Mentalność buraka…Pusto i smętnie ale zwyczaje jak w Man City :rage: :face_with_diagonal_mouth:

1 polubienie

Żeby o piłce na chwile zapomnieć, ciekawa historia Wojciecha Bartnika - ostatniego medalisty olimpijskiego w boksie w 30 rocznicę zdobycia medalu.

http://www.sport.pl/boks/7,64992,28759680,olimpijski-dezerter-z-popijawy-pojechal-na-io-i-zostal-oszukany.html

2 polubienia

Pamietam jak mnie wołano na walkę o medal w Barcelonie…Byłem wtedy nad morzem i…nie dotarlem :joy:Byla moc innych atrakcji :innocent:

2 polubienia

To już 30 lat? Ale ten czas pędzi. Znam tę historię, głównie od Czarka Banasiaka, którego osobiście znam. `Widziałem też w tv tę nieszczęsną walkę Bartnika z Mayem, to był, faktycznie bezczelny przekręt.

Na tych IO polski amatorski boks się skończył, niestety. Zresztą, dziś boks i na świecie, zwany olimpijskim, to są popłuczyny tego co było kiedyś. A zawodowy idzie tym śladem.

3 polubienia

Boks olimpijski jest traktowany przez pięściarzy jako chwilowy epizod przed przejściem na zawodostwo. Liczy się pieniądz. Innych wartości w tym sporcie niestety jest coraz mniej, co też musi mieć odbicie w jakości i poziomie. No i czekamy sobie 30 lat na kolejny medal olimpijski.

2 polubienia

Pieniądze degradują co najmniej kilka dyscyplin,niegdys błyszczących na igrzyskach.Z piłka nożna na czele bo ta zawsze była na igrzyskach, sprawa drugorzędną.
Działacze zdążyli już zniszczyć nie tylko boks ale i szermierkę oraz zapasy.Wszystko przez wymogi tv :rage:
Majsterkowanie przy kajakach i wioślarstwie,trwa w najlepsze a czym się skończył pięciobój nowoczesny, przyznam ze obecnie nie wiem…
Ba! Te lotry chce się nawet zabrać za lekkoatletykę!

3 polubienia

A z drugiej strony na kolejnych igrzyskach odbywać się będzie m.in. rywalizacja na deskorolce, we wspinaczce sportowej, jeździe na rowerach BMX w stylu dowolnym i breakdance …
Zupełnie tego nie czuję w kontekście sportu. Cyrk na kółkach.

3 polubienia

Dokladnie.
Proponuje jeszcze gumę,cymbergaja i hulajnogi…Tez popularne :exploding_head:

2 polubienia

Natalia Kaczmarek 49.86 na 400m.podczas Diamentowej Ligi w Chorzowie!!! Szybciej biegała tylko Irena Szewinska…Niesamowity bieg Natalii!!! Brawo!!!

1 polubienie

Zgadza się. I niedoszkoleni amatorzy, tacy pozostają w zawodowstwie, kiedy na nie przejdą. U nas takim klasycznym przykładem jest Szpilka.

2 polubienia

Taki “boks” to i zdrowiu nie służy. Bijatyka typu dwa worki treningowe na stanie mózgu się odzywa. Czlowiek nie dzięcioł, żeby miec mózg na resorowaniu.
(mądra jestem bo dzis do sniadania był film dokumentalny o dzięciołach i sensie zachowywania rownowagi ekologicznej po pozarach lasów)

1 polubienie

Nie pamiętam Szpilki z boksu amatorskiego, ale tak jak napisałeś wcześniej, to niewykorzystany potencjał. Gorąca głowa, niesłuchanie się trenerów i menadżera i brak pokory. Długa lista zaniechań własnych.

2 polubienia

Warta-Pogon Szczecin już za chwilę!!!

Niestety…Warta przegrywa 3 mecz i choć było lepiej,trudno się cieszyć z takiego obrotu sprawy.Nieuwaga,gol samobójczy…Oby nie było tak że tych punktów w przyszłym roku zabraknie Warta-Pogon 1:2

Jako amator zdobył srebrny medal na mistrzostwach Europy juniorów.

W Kanadzie rozgrywane sa mistrzostwa świata w kajakarstwie.
Polacy szaleją i mamy juz 3 zlote i dwa srebrne medale!
Jednak dowiedzieć sie czegokolwiek z mediów na ten temat,graniczy z cudem.
To tak a propos niszczenia sportu na rzecz zabaw dla niedorozwojów lub malych dzieci,o czym wspominaliśmy wcześniej.
Szlag mnie trafia jasny bo to powinno być na pierwszych stronach zamiast do szewskiej pasji doprowadzających człowieka zdjeć i głupot wypisywanych na temat Lewandowskiego…
Albo umówmy sie wreszcie ze portal"sportowe fakty"powinien zmienic nazwe na "sportowe fuckty"i wtedy będę wiedział ze nie o sport chodzi :rage:

2 polubienia

Te sportowe fakty to sie juz zamienily w kronike towarzyska prowadzoną przez jakiegos pryszczatego niedorozwoja, do tego niewyzytego seksualnie. Albo w ramach oszczednosci zatrudniono tego samego co pisze do pomponika czy innego pudla. O2 nie lepsze.

1 polubienie

Wszystko na to wskazuje.Ale kazdy taki"pododdział" ma nad sobą szefa.Chyba ze od moich czasów coś sie zmieniło…
I nie byle adept decyduje o tym co ma"pójść"
Od dluższego czasu,mam jednak wrażenie że to jednak przeszłość.Że ów pryszczaty jak piszesz,dostal swoją szanse i realizuje swoje chore"ja".To zresztą nie dotyczy tylko sportu.
Widać to nawet w charakterze doniesień z Ukrainy.
Ale nie zmieniajmy tematu.
Sport ma poważny problem bo to co sie dzieje to juz na serio,dyktatura chama w czystej postaci.

2 polubienia