Serwis sportowy 35

Informacja nad Twoim zapytaniem.

Wiem, ze… ale pokaprysicić sie nie da ?

1 polubienie

Początek turnieju, po długiej przerwie…Tak bywa.Zreszta Belgowie nie pierwszy raz szukają swej szansy.Niezla drużyna.

1 polubienie

Iga Świątek przegrała ale za to Magda Linette sprawiła spora niespodziankę w Pekinie!
Zwyciężyła bowiem dosyć wyraźnie Azarenkę 5:7;6:1;6:2.
I nie zadrżała jej ręką przy wyraźnych prowadzeniach, co tak często irytuje i prowadzi do przegrywania wygranych spotkań…
Jednym słowem,brawo!

1 polubienie

Oglądałem. :grinning:

1 polubienie

I właśnie dotarło do mnie ze Magda Frech także zagra w głównym w Pekinie!
Przeszla eliminacje wygrywając z Francuska Parry i walkowerem od Liu ale, co najbardziej cieszy, Magda pnie się w górę i jest już 66 w rankingu!

1 polubienie

Miejmy nadzieja, ja taką mam, że Iga się odrodzi i znów będzie napawać nas dumą i radością.

Przed jutrzejszym meczem naszych siatkarzy z Bułgarią pozwalam sobie na kilka refleksji, ale najpierw apel do nich; - chłopaki, pobudka…!
Rozumiem, że trzeci szczyt formy w tak krótkim czasie jest niemożliwy, ale nie może być tak, że gra całej drużyny cedowana jest na dwóch zawodników, którzy w zasadzie wygrali mecz z Belgią. Mówię o Kaczmarku i Kochanowskim, bo to oni zrobili wynik. Fornal wyszedł na remis. Na Bułgarię to może nie wystarczyć. Wierzę, jednak w naszych siatkarzy i w Grbicia. Wierzę, że z dzisiejszego meczu wyciągnęli wnioski. Będzie dobrze.

1 polubienie

No właśnie.Moim zdaniem, to wykluczone.
Polacy są jednak bezwzględnie najlepsza ekipa w swojej grupie a do tego maja długa ławkę.
Jest nawet mecze będą brzydkie i z masa przestojów,nie powinno być problemu z awansem.

1 polubienie

Mecze mogą być brzydkie, aby zwycięskie. Trudno wymagać od sportowców, żeby byli tak długo w super formie.
Swoją drogą 7 meczów w 9 dni, to jest jakiś obłęd i to po tak ciężkim sezonie. A na igrzyskach każdy chce być.

2 polubienia

Dziewczyny miały dokładnie tak samo.A o tym, ze to się dla wielu złe skończy,pisalem jeszcze grubo przed covidem…
Na razie tylko się cieszyć ze wszelkie kontuzje nas omijają…

1 polubienie

Od 4 rano ślęczę nad siatkówką i oglądam sobie te kwalifikacyjne mecze. Moje spostrzeżenia jest takie, że wszystkie topowe zespoły zdradzają oznaki zmęczenia i przesytu. Serbia, która wczoraj wtopiła z Kanadą dziś wygrała z Tunezją 3:0, dominując tylko w II secie. Pierwszy i trzeci, to była dla nich męczarnia, mnóstwo błędów, wymęczyli te wygrane w trudzie niepomiernym.
Słowenia wygrała z Turcją też 3:0, ale namęczyła się w każdym secie, co niemiara. Też dużo błędów własnych.
Kanada wygrała 3:1 z Argentyną, ale tego meczu nie widziałem.

Patrzę teraz na grę Holandii z Meksykiem i tu Holendrzy grają bardzo dobrze, wygrali dwa sety do 19 i na ten moment spokojnie prowadzą 14:9, ale Meksyk obok Chin, to kelner tej grupy.
Po tym meczu oglądać będę USA z Finlandią i zobaczę, jak jankesi wypadną, łomocąc fiński plankton.
A o 10.00 nasi z Bułgarią.

Wiedząc, że nie masz nadmiaru siatkówki w tej Anglii podsyłał będę Tobie co nieco z tematu… :grinning:

A więc tak; bardzo ciekawym wynikiem jest wygrana Japonii z Finlandią 3:2. Niestety, nie wyłapałem tego, ale taka nikła wygrana nieco mnie dziwi, gdyż Japończycy są aktualnie taką drużyną, która może wygrać z każdym oprócz Polski.

Nasz dzisiejszy rywal czyli Bułgarzy zdemolowali Chińczyków w żadnym secie nie dopuszczając ich do 20. Ale z Chinami nie ma jak przegrać.

Brazylia w dwóch setach ograła Katar zdecydowanie aby w ostatnim wymęczyć zwycięstwo na przewagi. To już nie jest ta Brazylia chociaż skład ten sam. 0Oni myślą, że są wieczni, czy co…? :shushing_face:

Italia wygrała z Czechami 3:1, ale i u Włochów zabrakło tego ichniego błysku, a Czesi grali całkiem beznadziejnie.

Za to Niemcy zaskoczyły mnie in plus wygrywając 3:1 z Iranem po całkiem przyzwoitej grze z ich strony.

Najsłabiej wypadła Ukraina przegrywając zdecydowanie z Kubą 0:3.
Ukraińcy, to całkiem niezły zespół, ale w tym meczu grali jak dupy wołowe.

1 polubienie

Prosze Finów czy Finek nie obrażać. Wykarmieni na reniferzym mięsku? Zdaje sie, ze renifer jest oprocz tego, ze jezdzi w zaprzegu sw. Mikolaja ma inne umiejetnosci

Było, nie było, potomkowie Wikingów. A wódę chleją niesamowicie.

Wode tez :joy_cat::joy_cat::joy_cat::stuck_out_tongue_winking_eye: niczym z fenofera wielblad czy inny dromader

Polska - Bułgaria.

SET 1
19:17. 23:24. 25:24. 26:24.
Seta wyrwaliśmy trzema blokami w tym końcowy był podwójny. Uff…
Gramy solidniej niż wczoraj z Belgami, ale w Bułgarów wstąpił demon walki, imponują wysoką formą i wolą zwycięstwa. Będzie ciężko.

SET 2…
7:3. 8:7. 13:10. 18:14. 21:16. 25:20.
Jest dobrze, pewna wygrana seta, ale Bułgarzy nie wyglądają na zrezygnowanych i nie odpuszczą seta o pozostanie w grze.

SET 3…
3:5. 5:5 - wreszcie skuteczny blok. 10:7. 15:10. 16:15. 19:20. 22:20. 25:21.
Do połowy seta Polacy zagrali świetnie i zdominowali grę, ale przy 15:10, posypała się nasza gra, a Rywale wyszli na prowadzenie. Jednakowoż nasi siatkarze to mistrzowie, ze spokojem, w świetnym stylu odrobili to wygrywając partię i cały mecz bez straty seta.
Jutro dzień przerwy, a pojutrze Kanada, o ile się nie mylę.

USA - Finlandia 3:0.
Amerykanie pokazali świetną dyspozycję i zabawili się z Finami, dla których taka siatkówka jest za wysokim pułapem.

Belgia - Chiny 3:0. 3:1.
Belgowie w I secie dali pokaz niemocy, aby w trzech następnych przejąć całkowitą kontrolę nad meczem.

Oglądam Brazylię z Czechami i I set padł łupem… Czechów, którzy pokazali bardzo skuteczną siatkówkę.
W II partii Czechom już tak dobrze nie idzie, jest 6:1 dla Brazylii.
Brazylia - Czechy 3:2. Czesi oddali wygrany mecz, prowadzili w tie-breaku 13:9 i na tym zakończyli zdobywanie punktów. Fantastyczny finisz Brazylii, ale to już nie jest ta wspaniała drużyna.

A ja przerzucam się na Kuba - Niemcy.

1 polubienie

Serbia przegrala z Turcja a nie z Kanadą.Kanada wygrała z Holendrami…
“nadmiaru”…To jest dopiero eufemizm…
Ja nie mam tutaj WCALE siatki :exploding_head:Dla nich to jest to samo co skoki narciarskie.Cos pomiedzy dziwactwem a kontynentalną skamieliną…
I pomyśleć że Kuba kiedyś straszyła wszystkich.Z niezapomnianym Hernandesem na czele…

1 polubienie

Sam się dziwię, że tak się pomyliłem. Powyżej uzupełniłem temat.

1 polubienie

Niemcy w I secie przegrali, aby w dwóch następnych przejęć w grze całkowitą kontrolę nad Kubą i wygrać pozostałe 3 partie. Widać duży postęp w ich grze choć grają bez Kampe, który jest ich kluczowym rozgrywwąjącym.

A za dwie godziny w Pekinie grać będzie Iga z Sorribes.

1 polubienie

Nie mam transmisji…
Wtopiłem z tym Virgin…Nie pomyślałem że polskii Eurosport a ichni,to dwa,inne światy.Mam kolarstwo aż do przesady,miewam atletykę ale…Na tym koniec.Do tego dochodzi wspinanie sie po ścianach,snooker,wyścigi motocyklowe i pieprzony krykiet,z meczami typu Indie-Wyspy Samoa :face_with_raised_eyebrow:
Wszystkie SKY-e są dodatkowo płatne…

1 polubienie