Serwis sportowy 5

Cincinnati 2000. WTA 0 2022.

Za chwilę Iga Świątek zagra przeciwko Sloane Stephens z USA. O tej tenisistce wiem tylko, że jest 56 rakietą na świecie.

Wrażeniami z tego meczu podzielę się jutro rano.

Stephens w pierwszym spotkaniu rozjechała Cornet 6:1/6:0.

Hurkacz przegrał z Isnerem. Meczu nie widziałem.

2 polubienia

Nie wytrzymałem.

Iga z trudem wygrała I set do -6:4.

@collins02 pewnie ogląda w Polsce. Ciekawie, czy ogląda @ciekawie ? :grinning:

1 polubienie

Właśnie teraz zacząłem oglądać. Świetna wiadomość. Pewnie znowu będę miał poślizgi, ale to lepsze niż brak szansy oglądania w ogóle.
Cóż, przełamana.
1:2 w drugim secie dla Sloane
Pięknie odrobienie breaka przez Igę.
2:2
Ładnie się wybroniła i ma prowadzenie
3:2
Błędy przemieszane z fenomenalnymi zagraniami z obu stron. I Iga ma znowu breaka.
4:2
I szybki gem do zera dla Igi.
5:2
5:3 dla Igi.
Za chwilę Iga serwuje o mecz. Do tego momentu, raczej łatwo to wszystko wygląda.
I co?? I nic. Iga właśnie straciła swój serwis i Sloane odrabia breaka i jest:
5:4 tylko dla Igi, a za chwilę Amerykanka serwuje.
Amerykanka nie rezygnuje z gry. Łatwo wygrywa swojego gema i jest już
5:5
6:5 dla Igi, szybki gem.

W końcu, wyraźna wygrana Igi, pomimo tych breaków.
7:5

Wg. mnie ten mecz w ogóle nie był trudny, patrząc poprzez drugiego seta.

1 polubienie

Jedyne co zrozumialam to pojęcie roznicy czasu i cos co nazywa sie jet lag

1 polubienie

Łatwo nie było. Ale Brawo Iga!!! :+1: 7:5.

Moje spostrzeżenia jutro, bo po tym meczu jestem, prawie, jak ryba z Odry.

1 polubienie

Obejrzałem przy okazji dwa skróty meczów Raducani. I jestem pod dużym wrażeniem.
W pierwszej rundzie rozprawiła się bez większych problemów z Sereną Williams.
W drugiej rundzie tym razem rozprawiła się z Azarenką.

Po tych meczach patrząc, to można powiedzieć, że przegoniła dwie emeretki… Jednakże młodość robi swoje. Raducani jak gra wygrane mecze ,to przeważnie wyglądają one dosyć rewelacyjnie.
Czyżby odrodzenie Brytyjki?
Zobaczymy co dalej.

2 polubienia

Emeryci jak trafisz ? Doświadczeniem pokonaja :stuck_out_tongue_winking_eye:
Oszczednosc energii czy umiejetnosc poslugiwania tym co masz do dyspozycj?

1 polubienie

Mimo zwycięstwa Igi, nadal jestem niespokojny o jej formę. Grała, co prawda już lepiej niż w meczach poprzednich, ale to jej falowanie jest zanadto rozpięte. Rewelacyjne zagrania przeplatała harcerstwem. Brakuje tej jej stabilności. Widać już myśl w grze, ale ciało, jakby nie słucha. Te auty i siatki niewymuszone przez rywalkę były irytujące. Nadal słaby serw, mimo kilku asów, w tym jednego kapitalnego. Zresztą, serwis był słabością obu zawodniczek.
W II secie wydawało się, że Iga odzyskała dyspozycję, bo 5:2 zrobiła szybko w swoim stylu i kiedy byłem pewny, że ósmy gem będzie formalnością, zaczęła popełniać błędy seriami. I równie szybko stało się 5:5. Na szczęście w tym momencie Stephens zaczęła dziwnie grać, jak harcerka i mecz się skończył szczęśliwie dla nas.

2 polubienia

Dziś wieczorem Iga zmierzy się Madison Keys. Nasza zawodniczka dwukrotnie bezproblemowo ją pokonała.

Oby była w dobrej formie

A w Częstochowie brameczka. Raków - Slavia Praga 1:0 w pierwszej połowie. Ivi Lopez - Pan piłkarz
O 20:30 Kolejorz. Strach sie bać

1 polubienie

I Jeszcze Memoriał Huberta Wagnera. Polska - Iran W tym czasie, co Iga. I jak ty żyć, panie premierze, jak tu żyć…? :shushing_face: :joy:
Argentyna ograła Serbię 3:1.

2 polubienia

Trzeba mieć kilka telewizorów lub sprawne posługiwanie sie pilotem :slight_smile:
… Tudzież mieć kilka w jednym

1 polubienie

Pierwszego gema wygrała Iga do 15, ale drugiego przegrała do 30.

1:1. 2:1AD. 2:2 do 40. Iga wraca do błędów. 3:2 do 0 - i to było to z pięknym asikiem. 3:3 też d 0 - po świetnym gemie, gem fatalny. 3:4, do 30, robi się nieciekawie. 3:5, jest już niedobrze.
I do 0. Nie wiem, co dzieje się z Igą?

0:1 - 3:6. Iga świetnie zagrała w trzech gemach, resztę pominę milczeniem.

0:1 do 0. 0:2 do 30 - przykro to oglądać, ale Keys rządzi. 0:3 - Iga nawet nie nawiązuje walki.
0:AD. 0:5 do 0 - bez komentarza… 1:5 do 30. 2:5 do 0. 3:5. 4:5 - ale jaja, teraz Keys partoli okrutnie, a Iga finiszuje. Iga prawie dogoniła, ale tego gema należy zapomnieć… do 15, po serii błędów.

0:2 3:6/4:6.

Po wczorajszym meczu miałem obawy i one, niestety się spełniły.

1 polubienie

20:30. Czas na mecz Lecha.

2 polubienia

Iga w meczu z Keys, cytując klasyka Kostyrę jedną nogą w grobie, drugą na skórce od banana

2 polubienia

Przerzuciłem się na siatkarzy Polska - Iran i załapałem się na III set. Dwa pierwsze wygrali nasi 25:19 / 29:27

A w III jest 9:8. 12:9. 15:10. Piękną wymianę kończy ciężką bombą Fornal i 16:11. Tym razem zabombił Semeniuk o 17:12. 18:12 - Bieniek. I czas dla rywali. 18:14. 19:14. 20:15. 20:16. 21:16. 22:17. 23:17, w tym secie Polacy rządzą. 24:17.25:17.

1 polubienie

Podobno jest zdolnosc do bilokacji :wink::blue_heart:

Lech znowu wygral i,jak mi sie zdaje w calej Polsce sprawil wszystkim srogi zawód :face_with_raised_eyebrow: To chyba tylko u nas zwyciestwa przynoszą tyle ględzenia i marudzenia. :face_with_raised_eyebrow:

1 polubienie

Mnie na lekką atletykę wystarczył jeden.
Dzisiaj rano obejrzalem sobie Raków-Slavia…Mialem wrazenie ze to mecz jakiejś bałkańskiej ekipy plus jeden niezly Hiszpan… :upside_down_face:
Ale zwyciestwo cieszy.Im wiecej wygranych tym lepiej dla Polski.Nie podzielałem zachwytów nad grą Rakowa ale na tym etapie i w TYCH rozgrywkach,to doprawdy mniej ważne.

1 polubienie