Serwis sportowy 5

To ze udało się to malutko powiedziane.Mizerny mecz a bramka w doliczonym czasie, strzelona…brzuchem :roll_eyes: W ten sposób to chyba tylko Warcie wiatr w oczy wieje

1 polubienie

Raków juz zdążył zdaje się,roztrwonic przewagę z pierwszego meczu.
Teraz pora na Lecha. :thinking:

1 polubienie

hehe… :grinning:

Zaraz zakładam następny serwis sportowy odnośnie MŚ w siateczkę.

Już zacieram rączki na tę imprezkę, która zacznie się jutro. :grinning:

1 polubienie

No to Raków sobie pograł i będzie już mógł ze spokojem skupić się na lidze.
Ale co z Lechem? :thinking:
Przecież oni awansują!!!
Jak polsza to wytrzyma nerwowo, tego sobie już nawet nie wyobrażam.Skandal!!! Niedopuszczalne,prawda? :skull_and_crossbones: :angry:

1 polubienie

Nie jest tak źle, przecież mistrz Polski zremisował na wyjeździe…, w Luksemburgu z Dudelange… :joy:

Polska piłka nożna, to już tylko tektura i słoma.

1 polubienie

Lech jako jedyny awansował.I nie znalazłem ani jednej opinii wyrażającej zadowolenie.Parę ledwie rozsądnych oceniających styl co jeszcze mogę w miarę zrozumieć…
Nie zmienia to jednak faktu ze polska opinia publiczna to słoma wystająca z kaloszy

A z czego tu być zadowolonym? Z remisu z amatorami?

Za to w siatkę już dzieje się pięknie. :grinning:

Przypominam dwie sprawy.To nie są amtorzy tzn.nie są z Luksemburga.Wystarczy przyswoić sobie nazwiska.A gdy mieli lepszy skład,wyeliminowali wielką Legię!
Jak we wszystkich eliminacjach nalezy sie cieszyć z końcowego rezultatu.A tym jest AWANS.Czyli sztuka która nie udała sie żadnemu innemu klubowi z Polski.Tymczasem niemal chóralnie zaczęto juz “czcić” przegrany Raków :face_with_raised_eyebrow:
FC Vaduz wyeliminowal Rapid Wiedeń!
Na załamywanie rąk przyjdzie czas gdy Lech zacznie przegrywać.I wtedy bedzie to miało sens.Na razie zarobili spore pieniądze.

Ująłeś to kapitalnie. :+1:

1 polubienie

Zaraz losowanie grup…Lech z czwartego koszyka.Bardzo malutkie szanse na odrobinę fuksa…

1 polubienie

A wiec juz wszystko jasne!
Hapoel Beer Sheva,Austria Wiedeń i Villarreal.I to jest całkiem fajne losowanie.
Po cichu liczyłem na West Ham UTD bo nigdy nie byłem na Upton Park.Ale po tym losowaniu widzę realną szanse na ok. 10 ptk.
Oczywiscie moze sie skonczyć na 3 punktach za jakies remisy…Trudno ocenić bo Lech gra słabo a przeciwnicy poza Hiszpanami,trudni do sprecyzowania.
Z pewnościa jednak,w formie z zeszłego sezonu,Lech byłby kandydatem do 2 miejsca…
Zobaczymy…

1 polubienie

Zobaczymy…

1 polubienie

@okonek,czytałem że"El Submarino…"podzielili juz skórę na niedzwiedziu :upside_down_face:
Jednocześnie bojąc sie najbardziej Lecha… :yum:

W poniedziałek rusza US Open
Na Flushing Meadows pojawi sie 5 Polaków.Iga i Hubert zaczynają we wtorek ale wczesniej mamy choćby nasze Magdy.Fręch zagra z nieznaną mi kanadyjką natomiast Linette ma na dzień dobry mecz który przydałby sie na jednym z głównych kortów!
Magda grać będzie z Karoliną Pliskową którą ponad rok temu,widziałem w jakichś zwidach chyba,w koronie :innocent:
Niemniej Pliskowa jesli trafia z formą,potrafi zmiatać z kortu prawie każdego…Bedzie sie działo!

1 polubienie

Co Vilareal mam mieszane odczucia. Klub zrownowazony, wyplacalny i bez afer.
Zespół z tradycjami, na swoje osiągnięcia pracują od dziesięcioleci, podstawowych zawodników mają swoich wychowanków. Pozostali import z Ameryki. Ambitnych i glodnych sukcesów.
Po pierwszych meczach ligowych wygląda, że są w świetnej formie

1 polubienie

Wygląda więc na przeciwieństwo Lecha… :thinking:

1 polubienie

Cracovia-Warta 0:2!!!
Warta powoli wraca na swoje miejsce!
Ależ wypunktowali Cracovię!Profesorska robota.

1 polubienie

Oj to moj kolega sie zaplacze, bo on “krakowiaczek” i gdyby nie wczesna kontuzja to i byly zawodnik.

1 polubienie

Pytanie tylko czy krakowiaczek od Wisły czy od Cracovii :rofl:

Od Cracovii, od Wisly to zdaje sie biala gwiazda?

1 polubienie