Serwis sportowy collinsa i birbanta-no.7

Rozpoczynamy kolejne rozdanie.
Siatkarskie emocje dopiero tak naprawdę przed nami.Kiedy skonczą sie nierówne rozgrywki grupowe,zacznie sie na serio!
W miedzyczasie zaczął sie na kortach Flushing Meadows,czwarty turniej Wielkiego Szlema czyli US Open.
I od razu emocje o czym poniżej.
A na razie …Poprosze o nożyczki! :scissors:
Zaczynamy!

2 polubienia

Kamil Majchrzak przegrywa z wyżej notowanym Chilijczykiem,Alejandro Tabillo w setach 1:2.Wygrany tie break w trzecim secie daje nadzieje bo pierwszy set byl kompletnie do zapomnienia…
Niestety,juz 3:0 dla Tabillo i chyba Kamil tego juz nie odrobi…
Marny ten sezon dla niego…
Kamil przegral 4 seta dosyć szybko i bez większego oporu.Cóż…
Pora przestawić sie na Magde Fręch!

1 polubienie

Rozgrywki grupowe MŚ pociągniemy jeszcze na szóstce, a fazę pucharową przerzuci się tutaj, oto moja propozycja.

1 polubienie

Good!

1 polubienie

No to jeszcze jutro i chyba pojutrze siata leci na starem temacie.

Zaczęło sie.
Na dzien dobry,sensacja.Oto Simona Halep która ostatnio wydawala sie nie do ruszenia,przegrywa z kompletnie anonimową kwalifikantką z Ukrainy!Nawet nie pamietam jej imienia… :innocent:
Wrazenie musi robić Haddat-Maia.Potraktowala z calym okrucieństwem niezlą przeciez Chorwatke Konjuh,6:0;6:0!
I tylko szkoda mi Tatjany-Marii…Żaden sen nie trwa wiecznie :innocent:

1 polubienie

Magda Fręch zaraz zaczyna…Mialem pobudke o 4.10 rano…Powinienem iść spać…Ale nie zostawie Magdy samej!
Ta Marino jest opisana jak zawodniczka która NIE MOŻE pasować Magdzie…Jednak nie znam jej więc zarezerwuje sobie czas dla swej opinii. :innocent:

2 polubienia

Oj,zapowiada sie bitwa…Na razie 1:1…Ze wskazaniem na Kanadyjkę.Obym sie mylił.
2:5 i z tego juz sie nic nie urodzi.Kanadyjka grzmoci pewna siebie jak tenisistka z top-50.Moze tam jest jej miejsce? :thinking:
Skonczylo sie na 2:6…Magda nie raz potrafila sie podnieść z takich zapaści ale…Widze tutaj konfrontacje dwóch stylów gry i nie wiem czy to sie uda.
Szansa jest ale,litości,Magda MNIEJ piłek w siatkę!!! :upside_down_face:

1 polubienie

Magda odrodzona i nie wińcie mnie za chwile milczenia.
Raczej wińcie mnie ze na moment straciłem wiarę…
Gramy dalej! W drugim secie 3:2 dla Magdy…
5:3 dla Marino i jest to wynik jak najbardziej zaslużony…Łudziłem sie ale…Po prostu…Nie wiem co powie Fibak ale dla takich zawodniczek jak Magda,jest coraz mniej miejsca…

1 polubienie

Skróciki naprawdę są krótkie…, dwie i pół minuty tylko dla meczu Simony Halep przeciwko kwalifikantce z Ukrainy Darii Snigur. To wystarczyło, żeby zobaczyć w pewnym momencie horror na twarzy Halep, że to jest możliwe, że przegra z nią.
Rezolutenie grająca, silnie bijąca rakietą, przeciwko zbyt miękkim uderzeniom Halep załatwiło sprawę.
Ocena skrótu.

1 polubienie

Ale to Halep zawsze mocno biła!Bardzo mocno.
Dzisiaj te dziewczyny formy nie trzymaja nawet przez kwartał…

Jeśli się nie mylę, dziś gra Iga. wybaczcie koledzy, ale optymistą nie jestem.

Ciekawe, jak będzie grał Hurkacz? W swej dobrej formie może zajść, naprawdę wysoko, ale przyjdzie “ten” dzień i po Hubim.

1 polubienie

No wybacz ale jesli Iga nie da rady Paolini to by oznaczało katastrofe i nie chwilową słabość ale jakiś bardzo poważny problem.Ten mecz Iga po prostu musi wygrać.
Gorzej i to znacznie,ma Linette.

1 polubienie

Nie miałem na myśli jej pierwszego meczu. Przecież na nim turniej się nie kończy.

1 polubienie

Zaczęło się. 1:1.

1:0 6:3.
To jeszcze nie to.

5:0. - Jest dużo lepiej w II secie.

2:0 - 6:3/6:0. Drugi set już zbliżony do tego, co Iga potrafi.

1 polubienie

Niestety,pechowo mecz trafił akurat na czas mojego pedałowania do pracy…Ale z tego co czytam, nic nie straciłem.
Jest jak miało być i ok.
Dodam tylko ze jeśli Iga trafi w 2 rundzie na Sloane Stephens,moze mieć więcej kłopotów bo ta będzie się chciała zrewanżować za ostatnia porażkę.
O Belgijce dotąd nie słyszałem.Albo nie zwróciłem uwagi.

1 polubienie

Teraz zerkam trochę z niepokojem,troche z optymizmem na mecz Magdy Linette.Jest 1:1 w setach a trzeci,decydujacy,wlasnie się zaczął.Na razie po tych kilku gemach widzę ze to dobry mecz!Choć Pliskowa to już z pewnością nie ta tenisistka która aspirowała do bycia rakieta no. 1
W trzecim secie na razie,takze 1:1

Magda prowadzi 2:1 w trzecim secie i ma olbrzymia szanse na przełamanie!
Jest!!!3:1
I szybciutko 4:1…Pliskowa już chce do domu, jak mi się zdaje.
Obecnie jest 4:2 dla Magdy.
Dobrze gra!Żeby tak odrobine częściej,bylaby w top 30

2 polubienia

A jednak Magda tradycyjnie nie pozwala zbyt długo cieszyć się swoją gra…Był prawie wygrany mecz a tu nagle, jest 4:3 i podaje Czeszka :thinking:
No i 4:4…Wymyka się ten mecz Magdzie…
Alez to byly pilki!!!Jest wyrwany gem dla Magdy w ostatnim takim momencie.5:4…

1 polubienie

Niestety…Przełamanie i jest 6:5 dla Czeszki…Nieprawdopodobne!!! :rage:
Ale teraz dla przełamanie dla Magdy i zaraz tie break!
Niestety 6:1 w plecy i zaraz koniec…Jak można zmarnować TAKA szanse???

Jest…7:5…Czyżbym był człowiekiem małej wiary?
Walka jak diabli!
7:7…Jesli Magda to wyciągnie,uwierze we wszystko!!!
7:8!
No i niestety…Trzy ostatnie piłki padły łupem Pliskowej i gdyby nie Iga,Polacy byliby wciąż bez zwycięstwa na Flushing Meadows…
Oj Magda,Magda…Zalamac sie mozna… :tired_face:

1 polubienie