Skąd się wzieło tyle starych pytań

Na pierwszej stronie? Jakiś błąd?

1 polubienie

Troll. Ale, jak widzę, to koleżanka @okonek już go wyczyściła.

1 polubienie

Trolla się usuwa a nie czyści :joy: Kto widział myć trolla.

3 polubienia

W nocy atak trolla byl.

1 polubienie

No to szufelka, miotełka i uczciwie posprzątaj:) bo się rozniesło.

1 polubienie

A ja mam złotą rybkę na łańcuszku i się nie chwalę.

To gorsze od piasku pustynnego. Wyspalo sie wyraźnie :joy_cat:

2 polubienia

Zamów szambiarkę.

I tak juz czeka aktualizacja forum, ale to musi admin.

1 polubienie

Też mnie to dziwiło

Po tym ataku trolla jakby wszystkich wywiało zawsze ktoś był na forum a teraz pustka

1 polubienie

Dokładniej to ktoś kto dostał w prezencie ze przestał w końcu w majty robić abonament na tydzień do cyber kafejki…
No i mamy tego efekty. Powiedział mu ktoś do czego służy net? Nie powiedział.

3 polubienia

W sumie to ten troll był bardzo śmieszny. Nie mogłam spać (kaszel mi nie daje) i czytałam jego popisy. Mało kto potrafi aż takiego błazna z siebie robić :joy:

5 polubień

Trolle to są często ludzie o dwóch twarzach całkiem normalna młodzież albo wbrew pozorom ludzie ludzie z wyzywam wykształceniem inteligenti dlaczego to robią nie wiem? Niektórzy z nich mają tendencje psychopatyczne Psycholodzy to badają często są normalnymi użytkownikami i trollują ludzie mają ich za błaznów a to ci co tak uważają wychodzą na idiotów bo oni sprawnie umieją manipulować @joko
Spotykałem dwóch takich na forach

2 polubienia

Mną sobie nie pomanipulują, bo nie mam zwyczaju karmić trolli. Czasem aż się zaśmiewam czytając jak zgłupieli, ale oficjalnie, to ja ich nie widzę i w żadnym wypadku nie przyznam się do tego, że ich widzę.

2 polubienia

Sezon ogórkowy

1 polubienie

Im właśnie o to chodzi myślisz odbiło mu itp zgłupiał? A on potem z tobą rozmawia na drugi dzień ty mu ufasz i go nie podejrzewasz gdy on ma z tego ubaw

2 polubienia

Podejrzewam, że ja mam większą zabawę czytając jak się szmaci albo jak zgłupiał. Nie zastanawiam się nad tym bardziej, bo szkoda mi czasu na rozgryzanie zachowań zwichrowanych ludzi, których chyba mamusia nie kochała, więc teraz potrzebują więcej uwagi niż inni. Nie jestem matką Teresą bym oddawała im swoje myśli i czas.

2 polubienia

W sumie za dużo mówimy o tym trollu jak to mówią nie karmić trolla

1 polubienie

Dzieci na wakacjach.

1 polubienie