Skąd się wzieło tyle starych pytań

Myślę, że nawet, jak ktoś by mu powiedział, to nie zrozumiał by. Po prostu przygłup. Sądzę, że będzie się pojawiał, niestety…

2 polubienia

On nie musi z siebie błazna robić… :crazy_face:

3 polubienia

Jak pisałem wyżej to są ludzie o dwóch twarzach i są wbrew pozorom inteligentni mają dwa konta z jednego trollują a z drugiego są normalni i prowadzą z ludźmi swoje gierki bo to są często psychopaci spotykałem takich albo dzieci młodzież którym się nudzi wcale też wbrew pozorom głupia nie jest

1 polubienie

Ale i samo trollowanie ma takie dwie twarze. Inteligentnego trolla poznać można po tym, jak pisze. A ch…, z nim. I tak za dużo czasu mu poświęciliśmy…

2 polubienia

Wole odkurzacz…

1 polubienie

Miejsca dlugo nie zagrzeje.
A te stare pytania? Nie bywaly takie glupie

Za co dostałem bana? Przy próbie logowania dostaem info że szary nie możesz się logować z tego ip

Zadnego bana nie dostales.
Zaraz sprawdze w profilu

Wyglada na to, ze wszystko jest w porządku.

to dlaczego nie mogłem się logować? Miałem 2 h bana

Nie przejmuj się, ja też czasem tak miewałem. Cholera wie, dlaczego?

1 polubienie

Ja nigdy nie miałem przypadku @szary

1 polubienie

Na ogół to rozsądne przypominanie fajnych spraw.
Ale bywa tez że jakiś półgłówek sie wtrąca aby sie popisywać swoją nędzą.
I tu chyba o to chodziło.Nie wiem bo mnie nie było…

2 polubienia

System, zapis forum pozwala na odgrzewane kotlety
Boty dzialaja na ślepo. Ciezko jest je namierzyc
Troll złośliwy? zostawiajaja po sobie slad w postaci wyciagniecia dawnych pytan

1 polubienie

Świat jest pełen frustratów. Mnie by się nie chciało zakładać kilkudziesięciu kont (trzeba wpisać przecież email i potwierdzić), żeby wpisać np. słowo “zupa” w jakimś przypadkowym temacie, Może to ten (ta?) sam co periodycznie wysyła użytkownikom resety haseł? Niestety system ma pewne ograniczenia, na dzień dzisiejszy jedyną metodą zapobiegania temu byłoby ograniczenie loginów do social networks lub google login, ale to też nie zabezpieczy przed prawdziwie chcącymi, bo konto na fajsie albo google nic nie kosztuje… :slight_smile:

2 polubienia

Jeśli jest to kobieta, o której niektórzy z nas myślą, to nawet się nie denerwujmy, bo podejrzewam, że jej psychika “nawaliła”. Czytałam jednak w całości popis tego trolla i śmiem twierdzić z pewnością taką ok 90% , że to nie ona. To był ktoś, kto nie ma w sobie tyle jadu, kto tak w ogóle ma w sobie więcej głupoty i chęci porozrabiania niż jadu i nie ma w sobie aż tyle złej energii. To był psotnik a nie padalec.

2 polubienia

Nie obrazaj padalcow.

2 polubienia

Ograniczenie? Jaka masz gwarancje ze jakas banda podpitych nastolatkow dorwala sie do komputera i usiluje przechytrzyc system?

1 polubienie

Ja właśnie od początku myślę że ktoś się wygłupiał w nocy po pijaku i to wszystko bo trolle zwykle są uparte i wracają a jego/jej (może nawet grupy) nie ma od ostatniej akcji

1 polubienie

Tu nie wiem, zapytaj admina.