Skąd się wzieło tyle starych pytań

Akurat ten był cwany i używał tzw tymczasowych adresów mailowych bez zakładania konta to mu życie ułatwiło chwalił się tym do tego zmieniał IP jakimś programem i miał symulator kliknięć myszki czym też się chwalił I jak mówiłem pewnie jakiś dzieciak/dzieciaki po pijaku

1 polubienie

Padalce są fajne. Miałem kiedyś zaprzyjaźnionego, wychodziłem z nim na spacery… Któregoś dnia wyszedłem z nim na łąkę, ten popelzal za daleko i go bocian zjadł… I mam po padalcu.

1 polubienie

Nie dopilnowales? Ochroniarzem nie zostaniesz :rofl:

1 polubienie

Dzieciaki po pijaku i tyle według mnie @collins02 trolle zwykle wracają i działają dalej a on już nie wrócił

1 polubienie

Zawsze go potrafiłem upilnować, ale wtedy jeszcze miałem zaskrońca i dwie jaszczurki. Wszystkie inne wróciły a padalec sierota już trochę stary był, niedowidzial, no i bocian go łyknął… Zwierzęta za nim 3 dni ryczały…

1 polubienie

A ten bocian to sie wykazal i do Afryki odleciał? Bo coraz wiecej tych klekotow dochodzi do wniosku, ze da sie przezyc w Europie i to konkurując o jedzenie na wysypiskach smieci i urządzając gniazda na slupach wysokiego napiecia. Zamiast jeść żaby i przynosic szczęście?

2 polubienia

I dzieci.

3 polubienia

To zajecie podstawowe :crazy_face:

2 polubienia

A to benaskowi ten bocian przyniósł?
A ja myślałam, że to benasek się postarał :thinking:

3 polubienia

Dajcie koledze @benasek odrobine przestrzeni. Jesli dziecko odziedziczyło choc połowę energii po rodzicach to najgorsze ma przed soba, jak zacznie swiat poznawac :stuck_out_tongue_winking_eye::upside_down_face::star_struck::tropical_drink:

2 polubienia

Na razie, to ma energii za co najmniej czterech …

Ale i tak do minimum 7 lat piwa nie dostanie.

2 polubienia

Nie przewidujesz czy go bedziesz w kojcu trzymał? Sam sobie zorganizuje
Robiac oczy wyglodnialego Garfielda i jeszcze pizze czy porcje lazanii dostanie :hibiscus::green_heart:

2 polubienia

Nie zabijaj chłopa. On, ten @Devil aż taki beznadziejny nie jest. Wystarczy bejsbol i się wyprostuje. :crazy_face:

2 polubienia

To było o moim małym brzdącu … :grin:

Devil dostanie piwo - w proszku, bezalkoholowe, ale tylko przez weekend, potem sprawę przemyślimy :grin:

2 polubienia

Odcięcie od piwa, to kara ostateczna. Nikt jej nie wytrzyma. :joy:

3 polubienia

Bezalkoholowego nie pijem

1 polubienie

Jak bym się dowiedział, że takowe nawet powąchałeś, wypisuję Cię z rodziny…

1 polubienie

Nikt nie chce być skubany z 500+, to i odlatują :stuck_out_tongue_winking_eye:gdzie lepiej

Odlatuja? Czy wodka im sie skonczyla?
Jest wielle osob, rodzin ktorzy z tego 500+ korzystali jako uzupelnienie, ze dziecku kupic i zyc w miare godnie. Ale rozdawnictwo? Utrwala patologię?

1 polubienie

Oczywiście, że tak. Nie dotyczy wszystkich beneficjentów, to jasne, ale…

2 polubienia