Skojarzenia : 1.

Hahaha , śmietanka towarzystwa jak nic :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Ławki. W różnych miejscach i różnym czasie. Nie tyle skojarzenia, co bardzo dobre wspomnienia, generalnie.

1 polubienie

Ostatnio często z wnuczkiem idziemy “na ławeczkę”
-tzn.gdy juz mam dosyć biegania za nim :hot_face:

2 polubienia

O to chodzi @birbant , widzisz ławkę i z czym/kim sobie ja kojarzysz , z tak krótkiego i głupiego pytania mogą powstać piękne wspominki.

1 polubienie

Flaszki po sobie sprzątamy. No chyba że ktoś jest tak pijany że mu wyleci i się potłucze to wtedy cichaczem wycofujemy się z miejsca zbrodni.
Panowie policjanci są mili. Tylko czemu wolą nas od bójki która w sobotę miała miejsce kilkaset metrów dalej? Koleś skakał po głowie drugiego kolesia. Poszło o laskę. Ten po którym skakano w szpitalu. Ale policja woli nas - kulturalnych panów pijących piwko na ławce osiedlowej. Dziki kraj.

3 polubienia

…serdelek ?
O nie ! tylko nie spacerek … :stuck_out_tongue:

i tak do wieczora.

1 polubienie

Pytanie wcale głupie nie jest.

1 polubienie

W miejscach publicznych pić nie wolno !! ze względu na dobro dziewic, nie wolno ich demoralizować.

Czy ja wiem…

1 polubienie

One same do nas przychodzą wieczorem. Najpierw piją a potem świrują bo toto młode jeszcze i ma słabe główki.

1 polubienie

Co za Komuna w Polsce… Pić nie wolno XD

2 polubienia

Nie wolno. Szybko trzeba,

3 polubienia

Hahaha , znikam do wyrka :wink:

Już? Z kurami?

1 polubienie

Jeszcze z chłopem , a co, stać mnie :hugs:

2 polubienia

Taka kobita to skarb.
Niechaj chłopu będzie dobrze. Niechaj wymieszają sie w harmonii wasze eliksiry miłości.
Tylko pamiętajcie by gumka miała atest parafii :wink:

1 polubienie

Pffffff, chyba Cię pogięło, spać idę i tylko spać, remoncik miałam, bolą kości że starości.
O, mam jedną zaletę starości , gumki nie trzeba :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 polubienie

Poświęcone XD

1 polubienie

No to Traumon i wszystko hula. Rozumiem że pisklęta już poza gniazdem?

1 polubienie