Skoro tak wielu z nas się ostatnio objawiło/powróciło z dalekiej podróży, to może

…to może dla tych nowych każdy napisze kim był w poprzednim wcieleniu (mam na myśli stare Pytamy? Jaki miał nick/nicki? Żeby łatwiej się poodnajdywac w tym sosie…
Oczywiście, obowiązku nie ma, to tylko propozycja… :slight_smile:
Ja BIngola → na starym Pytamy Bingola (i przez krótko: Wykształciuch) :slight_smile:

5 polubień

Zawsze bylem Collinsem.Tyle ze kiedyś 01 a teraz 02.I tylko jeden raz zmieniłem Avatar

5 polubień

Raz zmieniłem awatar, ale birbantem nastałem na Pytamy i birbantem odejdę kiedy przyjdzie moja pora.

3 polubienia

Zawsze byłem benasek …

3 polubienia

Na tym forum to ja się nie bawiłam w przebieranie. :roll_eyes:

3 polubienia

Ale przed tobą był Collins z Katowic, który potem został księdzem :slight_smile:

2 polubienia

Zawsze Bocca-Lupo, jeden raz wystąpiłam w zmienionej formie, kiedy miałam dość moderowania i oddałam konto Bondowi007, wtedy byłam Vaderą, ale to krótki epizod.

3 polubienia

Pamiętam to.

4 polubienia

Nawet nie wiesz, jak nie leżała mi ta Vadera :rage:

4 polubienia

Pamiętam! :slight_smile:

4 polubienia

A co tam na Kaszubach? :grinning:

2 polubienia

Jakich Kaszubach? Bocca mieszka na Kociewiu!

Przypomniał mi się uzytkownik Kociewiak :slight_smile:

3 polubienia

Ale ma tam rodzinę.

2 polubienia

W porządku, jak to oni, czasami sobie łby urywają, ale jeden za drugim w ogień :joy:

1 polubienie

Faktycznie. Niedaleko, ale błąd popełniłem.

3 polubienia

Jestem ihtiel ( czyli smutny elf. )Na starym tez. Tylko czasem zmieniałam sukienkę. Teraz nie mam czasu na takie fanaberie. Pozdrawiam.

4 polubienia

Mnie kiedys na Kaszubach spotkała dziwna historia, ale tu raczej nie wypada out topów czynić…

2 polubienia

I kilka lat żyłem w nieświadomości…
Kiedy @Vilemo mnie tu przyprowadziła,trafilem na duet-nie daj się :joy: @Arinkao i @Farang.Na dzień dobry odbyłem raczej akademicka rozmowę na temat wakacji w Tajlandii z @Farangiem a w tym samym czasie @Arinkao wpakowała mnie na lata ,na czarna listę!
To był dopiero początek!!! Żebym choć rozmowę jakaś odbył…Nie!!!
Kupę czasu później okazało się ze ponoć był jakiś inny Collins i tak sobie to tłumaczyłem…Ale czy słusznie?
A ta pannica,rownie nagle jak mnie zapakowała na cl tak równie nagle mnie z tego obozowiska uwolniła,nigdy się z tego nie tłumacząc :joy:

3 polubienia

od początku janusmakroniusz z tą samą buźką

1 polubienie

Jak na wieczorku u emerytów…zapomniałam zacząć spać :face_with_raised_eyebrow: :kissing_heart: :sleeping_bed: