Skorzystaliście kiedyś z jakiejś dobrej rady znalezionej w Internecie?

Massakra! Do czego tyś nas podlinkował?

No pewnie. Cuągle sie czegis uczę. A na yt cukierniczym coraz to jakies fajne myki na łatwe ciasta.

Dawno dawno temu na starym pytamy pierwsze CL dostałam od zbigparego ( obecny harmonik)

1 polubienie

NIKT NIE JEST DOSKONAŁY…


:blush:

1 polubienie

Samo sie podlinkowalo, forum automatycznie tekst przedzielony kropka inrepretuje jako link

1 polubienie

Ja to chyba od garniaka?

To najlepsza rada!:slight_smile:

A co to jest Aiwar???

Oczywiście, i to wielokrotnie, choć swój mądry światopogląd ułożyłem sobie ćwierć wieku przed erą informatyczną, czyli głównie z setek najmądrzejszych książek i czasopism, oraz własnych dociekań, obserwacji, doświadczeń, przemyśleń.

Przypuszczam, że gdyby dać papryki harmonijnym małpom czy lemurom, to odrzuciłyby je z obrzydzeniem.

Ooo, ale papryka ma bardzo duzo witaminy C!!!

Widziałaś tę witaminę, czy wierzysz lobbystom papryki na słowo?

Sama jadlam i CZULAM!!! :joy:

Wszystkie rodzaje witamin wyczuwasz? Hormony też?

Oj, szczegolnie!!! :joy:

Kpisz ze mnie, czy o drogę pytasz?

1 polubienie

@harmonik Rozumiem, że tylko to, co Ty widzisz istnieje? Rozumiem też, że dostrzegłeś działające prężnie branże: usług naturalnych, usług szamaśko-religinych (trendy gooorooo i JestemBogiem) oraz inne wątki poboczne? Niestety nie każdemu słodkie, harmonijne owoce wyjdą na zdrowie, ktoś niestety musi być wilkiem…

1 polubienie

@elsie Ja tam uwielbiam Ajwar, sama wprawdzie nie robię, ale kupny też niczego sobie.

2 polubienia

Smieje sie… :joy:

Musze sprawdzic, bo jeszcze ne widzialam… !