Skorzystaliście kiedyś z jakiejś dobrej rady znalezionej w Internecie?

Pomogło? &&&&&&&&&&&&

1 polubienie

Tak, kilka razy nawet pomoglo :smiley:

1 polubienie

A czego owe rady dotyczyły?

Rozne, od znalezienia oryginalu obrazu po kiszenie kapusty w warunkach poltropikalnych.
Nie liczac niegdysiejszych for tematycznych, ale tych, gdzie legend miejskich sie raczej nie opowiadalo.

NO PEWNIE…

:wink::innocent:

2 polubienia

Oczywiście. Kiedyś dobra dusza napotkana w odmętach złego internetu poradziła mi, żeby nie słuchać dobrych rad z internetu. Pomogło mi wówczas i pomaga nadal. :sweat_smile:

1 polubienie

Internetem wspieram się jedynie przed zakupem elektroniki. Opinie i recenzje. Przeważnie pomaga.

Mnie tez pomoglo
Poszlam twoim sladem

Tak radzę się zwykle Doktora Google i pomaga, pomaga.

2 polubienia

Bardzo często, przykladowo wczoraj wykryłem usterkę spłuczki i w internecie znalazlem informacje o jej naprawie poprzez kupno nowej częsci.

1 polubienie

A nie bylo przypadkiem jeszcze uwagi, ze do jej wymiany trzeba wezwac hydraulika jako, ze niezbedne jest rozebranie calej instalacji?

Tak.Przy wyborze trasy,lotu,wakacyjnego regionu…Takie tam drobiazgi ale internet pozwala do tego dojść szybciej.

2 polubienia

Oczywiście, przecież to jedna z największych zalet Internetu. Gdy wkraczamy w jakiś obszar działalności dotąd nam nieznany to szukamy co mają do powiedzenia o tym inni ludzie, którzy już to mają za sobą. Notabene taka była idea założenia naszego przodka czyli starego pytamy.pl

5 polubień

Przy takich naprawach jestem samowystarczalny :wink:

Tak, wiele razy i pomogło.
A pierwsza rada na pytamy kilka lat temu była od @arinkao. Napisała bym zrobiła sobie Ajwar na zimę w słoikach. :grin: Zrobiłam, narobiłam się i od tamtej pory co roku robię i mam Aiwar w spiżarni.

4 polubienia

Instalacj wc jeszcze nie rozkrecalam
Ale od zalania sąsiadów jestem ubezpieczona, wiec kto wie? :rofl:

1 polubienie

Ajwar na zimę?
A CO TO?

Aiwar to taki sos paprykowy. Bardzo dobry jako dodatek do wszystkiego. :slight_smile:

1 polubienie

Odesłałeś na kafeterię-sprawdziłam.
Przy okazji sobie poczytam
O CO PYTAJĄ KAWOSZE ?


:innocent::wink:

1 polubienie

A mnie wszyscy powtarzają,
że jeśli COŚ jest do wszystkiego,TO jest do niczego.
I kogo TU słuchać?

1 polubienie