Służby będą wiedzieć o logowaniu na pocztę? Resort obrony proponuje

Taki sobie. Powiela stereotypy, od ktorych interpretacji juz nawet najstarsi egiptolodzy się odżegnują.

Ja jeszcze nie mam zdania, bo jeszcze nie obejrzałam. Oglądam, ale już mnie zaczyna nudzić. Nie jest rewelacją, Chyba go już zostawię, bo szkoda czasu.

1 polubienie

Ja to bym nawet chciała, żeby o tym kochanku ktoś rozpowiedział, żeby mi np. zazdroszczono, ale nie ma jak :joy:

2 polubienia

Tak? Byś chciała? To któregoś dnia założę tu temat p.t. “A Nunu ma kochanka albo dwóch” :stuck_out_tongue: :wink:

3 polubienia

W miejscu pracy, żeby rozpowiedział :joy: …albo żeby policja po mnie przyjechała. Wystarczy policjant, byle do rzeczy wyglądał… był by temat do plotek.

1 polubienie

Nie wiem ilu zastrzelił osobiście.
Słyszałam opinię, że był bardzo sprawnym likwidatorem kacapstwa, bardzo się starał zdziesiątkować ich szeregi. To był oczywiście sarkazm.

2 polubienia

Sarkazm, sarkazmem, ale przypisuje mu się, że osobiście zastrzelił ponad 100 osób z zimną krwią, przeważnie Rosjan.

2 polubienia

Z podrecznika jego brata Wladyslawa jeszcze po wojnie uczyli sie studenci neurologii i psychiatrii.
Daleko materialu pogladowego nie musial szukac - wystarczyl starszy brat.
Niestety, młodszego, oficera Wojska Polskiego, zabili Niemcy po wybuchu wojny Niemcy - ZSRR.
Przyklad jak roznymi ścieżkami chodzą losy ludzkie.

1 polubienie

Dzierżyńscy, to rdzennie polska szlachta o długim rodowodzie, XVI wieku sięgająca.

2 polubienia

Zgadza sie. Czarna owca moze sie trafic wszedzie …

2 polubienia

Resort obrony będzie śledził kochanków :blush: Toć dostaną wypieków od pikantnych szczegółów…

1 polubienie

Pomysł tak samo dobry jak walka z nielegalnym hazardem w internecie - wprowadzili przepisy, dzięki którym ponad 90% transakcji przeszło do szarej strefy i stracili całkowicie możliwość kontroli i opodatkowania tego biznesu.

2 polubienia

Idac za ciosem.
Ciag dalszy rzadowego koncertu zyczen…

Chyba parę lat temu już coś kombinowali ale widocznie odłożyli na później o tych treściach szkodliwych dla dzieci.Wszystko wskazuje na to,że to wcale nie o dzieci chodzi.
Załóżmy,że zastosują jakiś sposób aby dzieci nie mogły odwiedzać pewnych stron w internecie.Aby dorosły tam wszedł będzie musiał udowodnić,że nie jest dzieckiem.Czyli,że podać wrażliwe dane?? typu PESEL ?

2 polubienia

niech sprobuja.
w kazdym siedzi odrobina hakera.

1 polubienie

Nie, to ma być inaczej. To (z tymi fotkami nieodpowiednimi na komputerze czy telefonie) ma być wprowadzone/zainstalowane na życzenie właściciela danego aparatu. I jak będzie wprowadzone, to nikt na nom niczego “nieodpowiedniego” nie zobaczy.
To już nie zobaczymy na żadnym portalu “pięknej Dody”?

2 polubienia

To po co ją teraz widzą?

Akurat widze jak operator rozpakowuje kazdy smartfon, grzebie w ustawieniach fabrycznych i traci gwarancję producenta sprzętu.
Jak pismatołki coś wymyślą to koty prezesa ze śmiechu wykorzystają wszystkie swoje 7 żyć umierając ze śmiechu.

Już wiem o co idzie.Blokada będzie nie na urządzeniu końcowym (laptok,smartfon…) tylko z poziomu operatora/dostawcy.
To się nie uda ponieważ strony z seksem,narkotykami i przemocom i inne fajne,będą zmieniać adresy oraz zastosują przekierowania.Operator nie nadąży z aktualizacjami a ten szalony pomysł okaże się nieszczelny.

1 polubienie

A operator da radę tak zrobić, że temu, kto chce to zablokuje, a temu, co nie chce, to nie?