Słyszeliście o tym że

Państwa które otrzymają szczepionki, dostaną też grube miliony na leczenie skutków ubocznych? Hee? Xd

1 polubienie

Źródło tych bzdur poproszę.

1 polubienie

Ja bym przyjął sputnika. Na samogonie robili ją.

1 polubienie

gumowy
lecz sie sam
fake jest tak idiotyczny, ze cenzura tym sie nie odżywi

1 polubienie

Jeżeli już uznałeś to za bzdury, to chyba nie ma znaxEnja jakie źródło ci podam ekhem xd

Wkurza mnie takie lemingowskie zachowanie ale już powiem Ci wam ze wystarczy podobno przeczytać przetłumaczyć jakieś ogólne rozporządzenie w tej sprawie i tam wszystko jest napisane…
Poza tym jeżeli zwykle pracę nad szczepianka trwają od kilku do kilkunastu lat a tutaj zrobili w kilka miesięcy i przetestowali kilka ludzi to chyba nie wydaje się to dziwne co napisałem w pytaniu…

@okonek

Oczywiście ja tego tam nie czytałem, ale jeżeli widzę że ktoś pisze ze tam to jest napisane to uznaje ze po co miałby kłamać ze coś jest napisane jak nie jest xd

w dziecinstwie mialam balie i


a napisane jest, ze mam sie bac burzy ?

1 polubienie

To że uważam to za bzdury, nie znaczy że z automatu jesteś usprawiedliwiony z niepodania ich źródła.
“wystarczy podobno przeczytać przetłumaczyć jakieś ogólne rozporządzenie w tej sprawie i tam wszystko jest napisane”. To przeczytaj, zacytuj i zniszcz mnie tą informacją w tej dyskusji. Czekam.

3 polubienia

kolego @czarny_rycerz? chcesz ludzi ze zludzen obdzierac?
mialoby to swoj sens z tymi doplatami ale to niezbedne jest jeszcze dokarmianie jakims oregano lub majerankiem, odrobina ruchu w wolnej hodowli- co by miesko smaczliwsze bylo?

1 polubienie

Chcę. :wink:

Mianem „notorycznego oszusta”, a nawet „notorycznego przestępcy” określili federalni prokuratorzy USA farmaceutyczny koncern Pfizer podczas konferencji prasowej w Waszyngtonie w 2009 roku – czytamy w felietonie Pawlickiego, który wskazuje, że Pfizer, którego szczepionki na Covid-19 w liczbie nawet 31 milionów zostaną sprowadzone do Polski przez rząd, jest koncernem o wątpliwej reputacji. – [Pfizer] wielokrotnie dopuszczał się „przestępstw przeciwko bezpieczeństwu pacjentów” przyjmujących wyprodukowane przez niego medykamenty – pisze Pawlicki. Autor felietonu wylicza przestępstwa Pfizer’a. Koncern był karany za nielegalne testowanie antybiotyków i wprowadzania w błąd w kwestii stosowania leków. Pfizer miał także zostać oskarżony przez prokuraturę o korumpowanie lekarzy. By uniknąć postępowania zgodził się zapłacić gigantyczną grzywnę w wysokości 2,3 miliarda dolarów. Teraz koncern zapewnia, że szczepionka na Covid-19, nad którą pracuje, jest skuteczna w 90%. Czy można mu wierzyć? – Kilka dni później 94-proc. skuteczność ogłosił konkurent, firma Moderna. Szczepionki koncernów Pfizer i Moderna są nowatorskie – do organizmu wszczepia się fragment informacji genetycznej. Ma ona wytworzyć białko antygenowe zwalczające wirusa. To absolutnie eksperymentalny wariant szczepionki, dotąd nigdy niestosowany – pisze Pawlicki i słusznie wskazuje, że czas przygotowania szczepionki na konkretnego wirusa trwa od 5 do 15 lat. Jakim prawem teraz skrócił się do zaledwie kilku miesięcy? Koncerny farmaceutyczne najwyraźniej mają świadomość, że ich produkt, szczepionka na Covid-19, może być trefny, żeby nie powiedzieć śmiercionośny. W związku z tym koncerny farmaceutyczne takie jak Moderna, Sanofil, Johnson & Johnson zażądały… ściągnięcia z nich odpowiedzialności za działanie szczepionki.

„Nie pieprz, Pietrze, pieprzem wieprza,
Wtedy szynka będzie lepsza”.

„Właśnie po to wieprza pieprzę,
Żeby mięso było lepsze”.

„Ależ będzie gorsze, Pietrze,
Kiedy w wieprza pieprz się wetrze!”

Tak się sprzecza Piotr z Piotrową,
Wreszcie posłał po teściową.


Ta aż w boki się podeprze:
„Wieprza pieprzysz, Pietrze, pieprzem?
Przecież wie to każdy kiep, że
Wieprze są bez pieprzu lepsze!”

Piotr pomyślał: „Też nie lepsza!”
No, i dalej pieprzy wieprza.

Poszli wreszcie do starosty,
Który znalazł sposób prosty:

„Wieprza pieprz po prawej stronie,
A tę lewą oddaj żonie”.

Mądry sąd wydała władza,
Lecz Piotrowi nie dogadza.


„Klepać biedę chcesz, to klepże,
A ja chcę sprzedawać wieprze”.

Błaga żona: „Bądź już lepszy,
Nie pieprz wieprza!” A on pieprzy.

To Piotrową tak zgniewało,
Że wylała zupę całą,

Piotr zaś poszedł wprost do Wieprza
I utopił w Wieprzu wieprza.