Słyszeliście że mają zamknąć Śląsk?

Że co? To ile ta Polska jeszcze się będzie zamykać xd

Z ich perspektywy to najlepiej zamknąć… Co będą jakieś tefaueny jeździć i pokazywać że ludzie chorują i umierają… jak rząd mówi, że już z Covidem wygrał… tylko Covid jeszcze nie wie.
Co się dziwić, nauczyli się propagandy i kłamstw… i myślą że tym się wszystko załatwi… a tu taka przykrość… i to znów przez górników…

4 polubienia

Serio? :smiley: A ja czytałam na jakimś portaliku, że Śląsk zawyża ogólnopolske statystyki, bo koroner już odpuszcza i epidemia odchodzi :upside_down_face:

1 polubienie

Tiaa wina tym razem gornikow.

Od wybuchu pandemii, każą na unikać dużych skupisk ludzi, jak można temu zaradzić na Śląsku?
Dla porównania.
Największą powierzchnię ma woj.mazowieckie, na około 35 558 km kwadratowych przypada 5 349114 mieszkańców.
Woj.Śląskie to 12 333 km kwadratowych na 4 570 849 mieszkanców.
Jesteśmy upchani jak sardynki w puszcze, to było do przewidzenia.

Wygląda na to że gdyby nie Śląsk to mielibyśmy już tendencję spadkową w kraju. Można by rzecz że pandemia potraktowała nas łagodnie choć nie znamy rzeczywistej liczby zakażonych bo robimy mało testów.

Podobno Ślązak będzie teraz wrogiem publicznym numer 1. Chcą nas zamknąć, odizolować, obrzucić jajami. Niektórzy nawet piszą by Śląsk zbombardować.

2 polubienia

Przeczytałam, że wyślą do nas “świeckich spowiedników” - epidemiologów, będa nas prześwietlać z kim i gdzie mieliśmy kontakty…
Biada temu kto zdradził :joy:

1 polubienie