Słyszeliście?

Dlaczego dzieci nie mają głosu?

Mógł pogryźć dyrektorkę, to by sie szybciej ktoś zajął sprawą.

Bo swiat jest postawiony na głowie?
Kiedyś spotkalam sie ze stwierdzeniem, ze mafia pedofilska jest praktycznie nie do zniszczenia. Jesli wpadaja to drobni amatorzy. I to często przez przypadek.

2 polubienia

Dyrektorka zaatakowała ofiarę z tego wynika, czyli dziecko. I to wszystko pod kuratelą pani Barbary N.wyznającej miłość Ryśkowi T.

Bo wszystkie Ryski to fajne chlopaki…:wink:

No nie dziwne, że się Baśce tak mastrubacja po głowie telepała od przedszkola :roll_eyes: W jej przypadku to tylko perwersja pozostaje …i jeszcze toto dopuściło do utopienia tego dziecka w Krakowie Zabierzowie. Tylu dorosłych mogło zapobiec łącznie z Barbarą, ale “nikt nic nie wiedział i nie widział” oprócz tego, jak zarobić.

Jak dorośnie, to poradzi sobie w życiu. Mam nadzieję że usuną tą nauczycielkę, i dyrektorkę, i zostaną ukarane surowo. Pewnie nie chciały skandalu, i chciały zamieść sprawę pod dywan.

A co do dzieci, to uważam że warto słuchać dziecka. Czasami dziecko potrafi dojść do takiego wniosku, gdzie dorosły nie dojdzie.

2 polubienia

A przymajmniej nie bywaja obciążone nawykami myślenia?
A czasem jak dzieciak pójdzie na logiczne skróty to można się zdrowo uśmiać.

1 polubienie

Spotkałem przypadkowo kiedyś człowieka, który ma córkę (wtedy jego córka miała na oko 3 latka). Córka o coś go prosiła, a ten mówił że nie umie. Wiesz co odpowiedziała? Um. :slight_smile: Ja o mało się nie zakrztusiłem, jak to usłyszałem (bo wtedy piłem, jakiś sok). Rozumiesz? Jak nie umiesz, to um, bo przecież to takie proste. :smiley:

3 polubienia