Śniło mi się, że narciarz zrobił salto -na krawędzi stoku

I młody…, cały ja… :crazy_face: :innocent:

2 polubienia

I Ty serio wierzysz w te bzdury???Nie chce mi sie wierzyc…
Ten motyw byl w przynajmniej dwoch Bondach."On Her Majesty Secret Service"z Lazenbym i w jeszcze jednym z Moorem.
Co mnie zdolowalo?Niemoznosc latania do domu…To oczywiste.
Poza tym jednak,nic.A po przeprowadzce w ogole wszystko widze w lepszym swietle.

2 polubienia

Są podpowiedzią… nieraz. Gdy coś istotnego się dzieje… Dystans jest mimo wszystko…

1 polubienie

Mi się obecnie nic nie śni, sen to problemy

1 polubienie

Nie mówię że nie, nawet gdy jest nierealny w obecnym życiu, jest to jakaś odpowiedż warta sprawdzenia. Życie jest nie przewidywalne

1 polubienie

Zmień dilera :grin:

1 polubienie

Pierwsze skojarzenie z ‘narciarzem’… a ja dalej słucham memories…

2 polubienia

Bo to jest piękny utwór.

1 polubienie

@birbant , Laurkę wykończyłeś i teraz kolej na humoreskę? :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Akurat! Już ona da się wykończyć. Ja bym się wykończył, ot, co… :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Bo tak to działa - skoro sen pamiętasz, to on ma swój cel i nie jest na darmo. Problem co z nim zrobisz póżniej ?. Może życie ułatwić lub utrudnić, wiedz że to nie brednie czy przeznaczenie, ba nawet nie choroba. Niewiele osób śni na jawie mając świadomość. Większość osób nic nie pamięta lub mikro szczątki z snu

2 polubienia

Dobrze, że ten narciarz salto robił, a nie co innego…, na tem stoku… :face_with_hand_over_mouth: :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

To dlatego jej zależało na bogatym.
Wykończyć chłopa i szastać jego majątkiem.

2 polubienia

Aa…, takie buty. Tzn strzec się muszę? :shushing_face:

2 polubienia

A cholera wie jakie ona zamiary ma. Nie wszystkie bezinteresownie jak ja,kochają :innocent:

2 polubienia

To dobra kobieta jest. Nie wierzę, coby poczciwinę birbancinę chciała skrzywdzić…

2 polubienia

Mowa węża -niski głos kobiecy -"zdziwienia"litera |;)
Twoja gadka mnie bardzo onieśmiela :stuck_out_tongue_winking_eye: :stuck_out_tongue: :rofl:

…tak ciałem obraca, że aż dech zapiera :smiley:

2 polubienia

Nie my - finalizować
mi tu nie plotkować :smiley:

oł yesss, do piachu kogoś pochować :smiley:

2 polubienia

@humoreska @collins02 może mieć rację: przeanalizuj ostatnio oglądane filmy, sama się łapię na tym że ostatnio oglądane fabuły dają odpryski w snach. Trzymałabym się jednak interpretacji że ewolucje na krawędzi to sztuka i prawdziwy wyczyn.

2 polubienia

Inaczej:
Litera wężyk - niski głos kobiecy - okrągła litera…, ja bym tak ułożył. Druga część świetna.

3 polubienia