Sonda przypomnienie

Tak. Tego od zwierząt. No i państwo Gucwińscy.

4 polubienia

Noo gucwińscy a teraz są sądzeni

2 polubienia

Przebijam :smiley:
Boguslaw Kaczynski.
Jak on to robil ze ja lubilem sluchac o operach,to juz nigdy nie bedzie dla mnie jasne :wink:

5 polubień

Świetny był. Słuchałem o tych operach dla niego samego. Wspaniale opowiadał.

No i W Starym Kinie pana Janickiego. Mistrzostwo świata,

3 polubienia

Przebijam papierowy księżyc

Obaj absolutnie niezastapieni.
Ja chyba 90% wiedzy nt. przedwojennego kina,mam z jego wstepniakow przed projekcjami.To samo dotyczy kina niemego.

4 polubienia

Dla moich rodziców to był obowiązkowy program. Wielbili go. A mnie się udzielało, bo nie sposób było ominąć.

3 polubienia

Zapamietalem [W starym kinie] jako program w niedzielne wczesne popoludnia lub wczesniej,ok. 11.
Ojciec to uwielbial a ja juz w ogole oderwac sie nie moglem…
Pamietam jak…nigdy nie moglem sie pogodzic z faktem ze Jadwiga Smosarska to dobra aktorka :grimacing:
Tak hartowala sie stal… :smiley:

2 polubienia

Pamiętam, świetne ciekawe odcinki w tej Sondzie

2 polubienia

A teraz…Wlasnie dostalem sms-a ze w telewizyjnej szkole pisowskiej,pomylono [i nie sprostowano!!!] Austrie z Australia :exploding_head:

3 polubienia

Ja prdl…! Nic mnie do głowy innego nie przychodzi.

1 polubienie

Sobotni monitor…
To moze kontrowersyjne co teraz napisze ale panowie Karol Malcuzynski i Edmund Meclewski,nie naduzywali cierpliwosci czlowieka inteligentnego.
Mam cholerny szacunek dla tych wszystkich ktorzy tak potrafili zabalansowac by mozna bylo odczuwac porozumienie ponad glowami wladzy.

4 polubienia

Świetnie to ująłeś.

1 polubienie

Po prostu dla mnie to bylo calkiem niezle okno na swiat.Propagandowo skierowane raczej przeciwko Hupce i jego zimkostwom niz przeciwko Zachodowi w ogole.No i jeszcze Izrael po nosie dostawal.Ale inaczej sie z pewnoscia nie dalo…
Jakze to byl inny przekaz od tego co bylo od poniedzialku do piatku!

1 polubienie

eej nie było po 18

Czego nie bylo po 18?
Watki sie mieszaja…

racja chyba sonda była 17:40 jak pamiętam

1 polubienie

albo 17:15

W poznanskiej,lokalnej tv,byl taki redaktor starej daty,Czeslaw Radominski.Prowadzil cykliczny program"Sylwetki 10 muzy".Przyjezdzali aktorzy i piosenkarze z calej Polski bo on slynal z kultury i wiedzy.

2 polubienia

do nie dawna był fajny dziennikarz mann się zwał

4 polubienia