Śpicie?

Nie oszukali mnie krwiożerczy sklepikarze bo nic nie kupowałem i to jest nawet miłe(chyba)…

3 polubienia

Z rzeczonej okazji nie spotkało mnie nic niemiłego, ale również, takowoż, nic miłego. Dziś tylko kupiłem sobie chleb, a piwa mam należyty zapas i to jest miłe.

2 polubienia

A mi się dziś nikt nie darł do ucha :joy: I nie zgubiłam rękawiczki, tylko kupiłam nowe. Może nie zgubię, bo takie milutkie są i w promo.

2 polubienia

Mnie też nie. :man_shrugging: :+1:

1 polubienie

To był czarny piątek w pełnym wydaniu , najpierw bieg przez pola za psem…cholera szybko biega …a potem zakup pięknej lampy do łazienki.

3 polubienia

jak szybko biega to by mógł na wyprzedażach być użyty

Uczestniczy ze mną w internetowych wyprzedażach leżąc obok i pochrapującego i niech tak zostanie . Do sklepu z nim nie wchodzimy bo by całkiem zwariował ….I kto by za te wszystkie zakupy zapłacił ?

3 polubienia

Co Was miłego dziś spotkało? Ja przeczytałam jak kazali jencom ros. śpiewać hymn Ukrainy no i jak już pisałam odnalazłam moje nowe rękawiczki.

3 polubienia

Ogolnie nic milego.

1 polubienie

Oj :frowning: współczuję.

Miłego? Usłyszałam komplement i cieszę się, jakby mi ktoś w kieszeń napluł. Jak to baba :wink:

2 polubienia

Dziś nic szczególnego, ale jutro jest na to nikła szansa, gdy Polsce uda się wygrać z Argentyną.

2 polubienia

Pokazałem leniowi czarnemu, ze jak się spaskudzi odkurzacz to należy go OPROZNIC i naprawić.Byl bardzo zdziwiony… :face_with_raised_eyebrow:
Dostałem wreszcie, w polskim sklepie OBLEDNE babeczki z serem i jagodami!!! Pycha! Strasznie trudno je ustrzelić…
Ale najmilsze było odsłuchanie w spokoju debiutanckiego albumu Raya Charlesa który nabyłem w niedziele.Nagrania z 1957 roku, wznowione w nowej szacie graficznej, w 1962.
“Hallelujah,I Love her So”…Po prostu kanon!

2 polubienia

i ten spokój, w którym odsłuchałeś :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Zawsze staram się słuchać w spokoju.Moze poza Slade czy Status Quo bo tam spokój jest zbyteczny :innocent:

2 polubienia

spać :face_with_raised_eyebrow:

1 polubienie

komentarz :joy:
https://www.tiktok.com/@nauczycielka.i.pies/video/7128038088701529349?embed_source=70842512%2C120811592%2C120810756%3Bnull%3Bembed_masking&is_copy_url=1&is_from_webapp=v1&refer=embed&referer_url=www.o2.pl%2Fbiznes%2Fnauczycielka-wybuchla-nie-chce-byc-w-tym-kraju-szmata-do-podlogi-6723779277577184a&referer_video_id=7050075981230411014

A sio mnie z temy tyktokamy… :joy_cat:

1 polubienie

Dorośli ludzie na tym siedzo :frowning: Jak one te ludzie tak mogo?

1 polubienie

No i śpicie. Śpijcie sobie słodko :smiling_face_with_three_hearts:

1 polubienie