Śpicie?

Ja dzis chyba nawet nie 4 godziny i wcale mi się spać nie chce.
Ale czuje sie przymulona.

2 polubienia

3 polubienia

No czas…
Kolega @benasek to pewnie z sentymentu?


tak sypia?

2 polubienia

5 polubień

Smoka to nawet mój maluch nie używa i to od kilku już miesięcy a co dopiero ja… :grin:

3 polubienia

Tutaj chyba tak mniej więcej o kolory łóżka i ściany chodzi.
Tak mniej więcej… :wink:

4 polubienia

I bardzo sie malemu chwali. Ponoc smoczki zle wplywaja na zgryz czy zęby? W kazdym razie w moim przypadku ponoc proba zastosowania zakonczyla sie jednym nieudanym podejsciem. Na tyle skutecznie oplulam otoczenie i narobilam wrzasku, ze wiecej nie probowano. Ale mi raczej o kolorystyke spanka chodzilo :rofl:

2 polubienia

Mały jak tylko nauczyl się brać cokolwiek w swoje rączki a miał dopiero kilka miesięcy to jak piz… nął smoczkiem o ścianę to z pewnością pobudził sąsiadów. O smoczku nawet nie chce słyszeć. Ma z 2000 zdjęć i tylko jedno że smoczkiem…

2 polubienia

W takich kolorach to wiadomo, ze się lepiej śpi… Przynajmniej mi wiadomo… :grin:

3 polubienia

Ja się na te kolory napatrzyłam aż do bólu (tylko trochę ciemniejsze i bardziej wyraziste), bo wielu mężczyznom i chłopakom z rodziny i nie tylko robiłam na drutach takie czapki i szerokie, długie szale. No co miałam zrobić? Chcieli mieć, a ja nie miałam serca odmówić.

4 polubienia

Ja się na te kolory każdego dnia gapię.
Gdy czerwony na sygnalizatorze, zazwyczaj stoję, gdy żółty raczej też.
Gdy zielony przede mną - jadę.
Ale bywa że mam pieszą wersję wydarzeń…

3 polubienia

Piesza na ogol żółtego nie przewiduje…
image

1 polubienie

Zapomniałeś o Piaskowym Dziadku. Podobno nadal jest nadawany! :slight_smile:

2 polubienia

A o czym byla mowa jak nie o Piaskowym Dziadku?

1 polubienie

Bylo zerknac wyzej

2 polubienia

No przeciez właśnie mówię o Piaskowym dziadku “że to jedyne…”.Odnosząc sie do kadru powyżej…

1 polubienie

Gdzie jest @Nunu kiedy śpi?
Czy wilk zawsze bywa zły?
Dokąd tupta nocą jeż?
Możesz wiedzieć jeśli chcesz. :upside_down_face:

3 polubienia

Nunu jak nie spi to jest postrachem firm kurierskich i sklepow internetowych. :wink::ghost:

2 polubienia

Usiłuję znaleźć w internecie sukienkę na wielkie wyjście. Przeglądarka podpowiada coraz bardziej wyszukane modele. A ceny ich są doprawdy dzikie. :grin:

2 polubienia

A ja szukam krawcowej …