Śpicie?

Wiecie co? Te ciuchy są coraz cieńsze :frowning:

To może być misja niemożliwa. Profesja robi się coraz bardziej niszowa. Jakieś proste przeróbki i poprawki to pewnie łatwiej. W obszywaniu zasłonek jestem dobra. Mogę się polecić. :grin:

2 polubienia

Bo na świecie jest coraz cieplej. :smiley:

1 polubienie

Myślę, że płaszcz ortalionowy, który zwrócę będzie nadawał się komuś na dach domku do zabawy dziecięcej…byle takim robionym w pokoju.

1 polubienie

Ja to i kiecke uszyje :wink:
Komuna wymusila samowystarczalnosc, a cioteczka Burda podpowiadala jak :wink:
Choc najlepsze wykroje mieli Węgrzy.
Tylko musze miec czas i chęci.
A ostatnio jakos z tym ciężko.

2 polubienia

Już nawet chodzenie we śnie na leżąco źle wróży :frowning:
Zespół niespokojnych nóg wczesnym objawem demencji. Ważne odkrycie | Zdrowie Radio ZET
Śpijcie sobie spokojnie i słodki, tylko nie ruszajcie tymi nogamy :roll_eyes: :ghost:

2 polubienia

Zespół niespokojnych nóg - była taka dolegliwość i lekarstwa sprzedawali.Później się okazało,że nie ma takiej choroby a została wymyślona aby zarobić na niej.Teraz zaglądam do netu i znowu jest :slight_smile:
Ale lepiej nie machać odnóżami niepotrzebnie…bo po co…

3 polubienia

Wygląda na to, że do piżamy trzeba wygodne buty zakładać.

1 polubienie

Ja też różne rzeczy sama szyłam ale wychodzi się z wprawy po dłuższej przerwie. I zapału jakby mniej w sobie czuję. Wszystko zwalam na covid ale inna przyczyna też tu moze swoje stare paluchy maczać.:upside_down_face:

2 polubienia

Troche lenistwo - po co szyc jak mozna kupic gotowca? Ale czasem chce sie miec cos " z zurnala" pomysl i material juz mam, teraz tydzien spokoju by sie przydal, bo ja z szyciem to jak z gotowaniem - co nagle to po diable…

2 polubienia

:kissing: :sleeping: Kolorowych snów :slight_smile:

1 polubienie

image

2 polubienia

6x2, pierwiastek z 4 i pierwiastek z 64 ogarnęłam. Reszta pozostaje zagadką. :thinking:

2 polubienia

Ja wszystko, choc troche zapis się rozni od tego, ktorego uczono mnie w szkole. Ale znajac wynik, mizna sie zorientowac :slight_smile:

2 polubienia

Jeszcze siusiu, zęby, umyta już jest i nynu :sleeping_bed: :sleeping: I Wam też radzę, bo spanie jest przyjemne…mimo tego, co się czasem śni. Śniła mi się obca baba w moim łóżku, ale od razu w senniku sprawdziłam w co mam wierzyć i teraz czekam na nowe znajomości :wave:

3 polubienia

Jak Rosjanie przyjadą to nie ogonisz się,tylu nowych znajomych będzie u Twych drzwi-tyle,że z karabinami.
Dobranoc…! :wink:

2 polubienia

Obca baba w łóżku?
Chyba bym sie obudził… :innocent:

3 polubienia

E tam, sasiad wasnie butelke rozowego nawarskiego wina otworzyl…
A Ty o jakins dziwnym zabiegu higienicznym jak mycie zębów?

1 polubienie

To mówicie, że nadmiernie sypiam? Moze to Alzheimer albo stwardnienie rozsiane… :thinking:

1 polubienie

Ja nie śpię.Rzucam klątwami bo złodzieje z T-Mobile podwyższyli mi opłatę za internet o 8 groszy.Niby mało ale z jakiej racji to nie mam pojęcia.

1 polubienie