Śpicie?

Ja preferuję taka gimnastykę na siedząco i rozwijam głównie mięśnie dłoni. :smiley:

3 polubienia

:kissing: :sleeping_bed:

1 polubienie

3 polubienia

Taaa… Przydałby się zaczarowany ołówek …

2 polubienia

Fototapeta, hamak, sztuczne palmy i kwarcowka.

2 polubienia

Lepiej spaćteraz, niż w dzień i dostawać Alzheimera i udaru :sleeping_bed: :kissing:

Nie spie.
W końcu tę klasyke hispanskiego purnonsensu w postaci pecioksiegu “Torrente” dorwałam.
Dzis to sie pewnie skonczy na drugiej części, bo w koncu mi się mózg od ich logiki z czego sie śmiać zagotuje …

1 polubienie

Przez Helkę już Was nawet nie namawiam :sleeping:

1 polubienie

Oj namów, tak dobrze to robisz. :smiling_face:

1 polubienie

No poszliby spać…lepsza długa noc przespana niż krótka :roll_eyes: :sleeping: :sleeping_bed: :kissing:

1 polubienie

znów nie możecie zasnąć :frowning: melatoninkę można zażyć. :dodo: :beaver: :beetle: :lady_beetle: :teddy_bear:

A może cyjanek? Raz a dobrze?
Wlasnie premier Hiszpanii obiecal zbudowanie 20 tys. mieszkan odpowiednikow naszych komunalnych.
Minimalista jakiś, Kaczynski obiecywal trzy miliony…
Az siegnelam do archiwum, internet pamietliwy.

2 polubienia

Pólnocy jeszcze nie ma…Zlituj się!!! :innocent:
Właśnie dostałem wieczorny gift od nowego lokatora.
Facet jak niedzwiedz,pochodzi z Samoa i,niech mnie kule jesli nie rugbysta!!!Ale tego sie dowiem…
Dostalem makaron z pikantnym mięsem…Smakowalo jak gulasz ale wyglądalo jak chili con carne…
A gość stał w progu i śmiał sie jak dziecko… :innocent:
Dobrze ze dzisiaj nie jadlem kolacji…
A on dalej:“More,tomorrow,more” :innocent:
Oj bedzie wesoło :joy:

2 polubienia

Nie śpię bo jak tu spać o tej porze. :grin: Słońce na niebie już wysoko. :sun_with_face:

2 polubienia

A sprawdziles czy wszystkie psy i koty w okolicy sie odmeldowaly??? :wink::rofl::rofl::rofl:
A tak serio - w wielu kulturach, wlacznie z polska nie ma lepszej metody na zawarcie paktow o nieagresji jak wspolne biesiadowanie :wink:
Z pelnym brzuszkiem mysli sie lepiej.

2 polubienia

nie chce Wam się spać?

1 polubienie

Jeszcze nie. Ale to dziwne. :thinking:

1 polubienie

No dziwne, bo ja śpię na siedząco :frowning:

1 polubienie

Na siedząco śpi się doskonale. Zwłaszcza przed telewizorem. :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Zdecydowanie przed telewizorem wole sofe.
Albo jakaś kanapę.

2 polubienia