Śpicie?

Jeszcze nie. Czas na film jakis…

2 polubienia

Gdzieś przecież musimy pogadać. :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Wyjątkowo wiem o czym to jest :slightly_smiling_face:

1 polubienie

:snowflake: :joy:

1 polubienie

A propos opadów: dzisiaj u mnie jest pięknie i biało w całym mieście. Ośnieżone drzewa sprawiają, że czuję się już tak jakoś świątecznie. Sporo łaziłam po mieście. Wypiję kawę, potem wezmę się za zagadki bingoli, a potem… Znowu na miasto, bo fajnie .

1 polubienie

Rozwiązałam i nigdzie nie poszłam, bo zamieć się zrobiła. Śnieżyca. Nie da się chodzić w taką pogodę. To nic. Za to będzie pięknie :grin:

2 polubienia

Jest biało. 1 na plusie
:snowflake::snowflake::beer:

1 polubienie

A prognozy dlugoterminowe?
Polsce snieg się przyda, bo to lepsze na susze niż gwaltowne ulewy.

1 polubienie

Prognozy długoterminowe raczej zimowe. Polskę omija ocieplenie klimatu

2 polubienia

Spać tu natychmiast :sleepy: :sleeping_bed: :zzz:

1 polubienie

W sobotę?

1 polubienie

No chyba prowokujesz…
W sobotę???
Musiałbym mieć chyba 38 stopni…

2 polubienia

Miłych snów Nunu. Wyśpij się porządnie, to jutro będziesz miała dobry humor :slightly_smiling_face: :cherry_blossom:
dobranoc1 kopia

1 polubienie

Stanowczo radze zasypiac przed północą.
Inaczej jakis zlosliwy gremlin bedzie sie domagal przekaski i potem nie da zasnac do świtu…

1 polubienie

:sleeping_bed: :zzz: :kiss: :kissing: :kissing_closed_eyes: :kissing_heart:

Spać się szykować po poniedziałku. :snowflake: :cloud_with_rain: :zzz: :sleeping_bed:

W taką mgłę to oddychać nie można a co dopiero spać …a i jeszcze czczenie AC/DC to się nie zaśnie.

2 polubienia

Kwestia ilosci piwa…

2 polubienia

Poszukam jescze inne rocznice może jakiś zespół stary hard rockowy coś tam sobie obchodzi i trzeba będzie oblać godnie.Oczywiście z niechęcią lecz poświęcając się ze względu na ich osiągnięcia i sławę.
Jak nie ma piwa to wlewamy kieliszek spirytusu do → WINO CINZANO VERMOUTH BIANCO 1L,mieszamy starannie i wypijamy z radością.Taki stary drink się mi przypomniał ale ciekawe odczucia są po nim.Nie takie,że widzi się muzykę a słyszy kolory ale mimo wszystko warty golnięcia…!

2 polubienia

Zaraz zjawi sie @benasek z rocznica z Jamajki…

2 polubienia