Śpicie?

hie hie … Nunu, ja się ciągle ócze … :upside_down_face:

2 polubienia

ócz sie ódż :joy:

2 polubienia

Ale homonim rozpracowałaś.

Ciekawe, czy jak birbanto przyjdzie, rozwiąże …
Pewnie będzie chciał od Ciebie podpowiedź, pomóż mu wtedy trochę …

Ale nie za dużo!

1 polubienie

Dzdzownice, pędraki, cykady w stanie larwalnym i konsumenci w/w czyli krety na przyklad
Nie wiem czemu ludzie nie lubią kretów.
Ja tam nie lubie na sile wykoszonych trawnikow, wole dziką łąkę z krecikami. I polnymi kwiatami.

2 polubienia

Ja właśnie się ostatnio z kretami zmagam. Walczę z nimi co któryś dzień. Próbowałem wielu sposobów: Wiatraczek hałasujący na wietrze (nie bardzo hałasuje), wlewałem jakieś świństwo do ich norek (śmierdziało, ale ich nie zabijało), wsypywałem cuchnące zioła, zalewałem karbid wodą (nie zabija kretów!). Elektroniczny brzęczek. Ostatnio wrzucam im w norki zapaskudzony koci piasek. Niby uciekają, ale chyba wracają …

Był u mnie ogrodnik i zaproponował środek, który ich zabije a więc wybije na amen. Nie zgodziłem się.
Żadnego zabijania kretów, nawet gdyby mi poryły trawnik na maksa!
Tak więc dalej z nimi walczę …
Zostało mi jeszcze wywieszenie transparentu:
KRETY, ZLITUJCIE SIĘ I SIĘ WYNIEŚCIE!
Nie wiem, czy pomoże … Nie wiem, czy umieją czytać.

3 polubienia

Włosy od fryzjera obcięte pójdź poproś, żeby dał i im nasyp.

“Zwierzątko pożyteczne. Zjada m.in. jedną z najgroźniejszych plag ogrodów - turkucia podjadka, a także pędraki, drutowce, larwy koziółek, ślimaki oraz drobne gryzonie, np. młode norniki i myszy. Kopiąc korytarze przyczynia się do napowietrzania gleby”

3 polubienia

Dlatego nie chcę go zabijać a wygonić, bo mi takie kopce robi, że głowa mała … :grin:

5 polubień

A w życiu nigdy, za trudne dla mnie…

Najniżej w gułagu olaboga-ojeju,
na ucho mówione, panie dzieju… :stuck_out_tongue:

2 polubienia

No widzisz, a Nunu się udało :grin:

2 polubienia

czytac nie umieja, ale jak masz trawnik zadbany i podlewany to jest swietnym lokum na zblizoajaca sie zime - w kprzonkach trawy nie tylko dzdzownice lubia sobie pomieszkiwac, inne krecie jedzonko tez.
ja gdzies czytalam, ze wkopanie pustych butelek w strategicznych miejscach, tak zeby szyjki wystawaly pomaga - krety nie lubia dzwieku powietrza swiszczacego w butelkach - ale niestety nie pamietam jakie te butelki mialy byc?

1 polubienie

Koleżanka @Nunu niezadługo będzie walić Twoje pantropy, jedną za drugą, a ja tylko gały wyczeszczał bede.

3 polubienia

Jeszcze sama będzie pantropy wymyślać i nam nimi tak dokopie, że pozbędziemy się zębisk przez zgrzytanie nimi.

2 polubienia

Dziękuję,…czuję się, jakbym otworzyła newsletter z ofertami pracy i napisem “wierzymy w ciebie” :smiling_face_with_three_hearts:

4 polubienia

A to paradentoza jedna… :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Bo my, naprawdę wierzymy w Ciebie. I pomożemy na początek. Dawaj śmiało na to ciało. :+1:
Co nie, @benasek ?

3 polubienia

No to teraz śpimy :smiling_face_with_three_hearts: :kissing_closed_eyes: …żebyście byli rześcy nim weekend uratuje :slight_smile:

3 polubienia

Tylko piwo wypiję do końca…

2 polubienia

Jak znam Nunu, to ona się z nami
teraz droczy a jutro zaskoczy :grin:

2 polubienia

I beczkę piwa dla nas wytoczy… :grinning:

2 polubienia