Sporo macie w domu rzeczy dublujących się?

Nie chodzi mi o szklanki, filiżanki, … (choć pewnie takich zastaw stołowych w bareczkach też macie w nadwyżce… na uroczystości rodzinne)… ale na przykład kilka ( różnych) otwieraczy do piw? gdzie wystarczył by jeden… dwie łyżki do butów ( metalowa i podłużna plastikowa) … dwa czajniki elektryczne :)))) głośniki duże małe średnie:)

2 polubienia

Nie mam zadnych"łyzek do butów".Co to w ogole jest???
Owszem,mam dwa czajniki ale tylko dlatego ze elektryczne sa do niczego i jako pijacz herbaty,musze miec cos w zanadrzu…
Natomiast nie lapie o co chodzi z tymi głosnikami.Przeciez musza byc dwa i w zaleznosci od mocy i podzialu na wysokie srednie lub niskie tony,jest ich znacznie wiecej…

1 polubienie

Niektóre rzeczy mam nawet nie zdublowane, a ztriplowane lub nawet więcej :money_mouth_face:
Kolumny do wieży mam cztery, słuchawek mam kilka par, komputerów (wliczam w to laptopy) mam kilka (więcej niż dziesięć :alien: ) samochody mam teraz tylko cztery, telefonów nie zliczę, mam też dwa mieszkania, ale tylko jedną żonę i jednego syna :grinning:

4 polubienia

W sumie,baaarddzo popieram ale…Na jakiego dzwona Ci kilka lap topow???
O samochodach nie wspominam bo to ja jestem dziwak i nie potrzebuje żadnego…

1 polubienie

Jestem komputerowcem od osiemdziesiątych lat, mam komputer w każdym pomieszczeniu w domu, niektóre z nich to laptopy, żeby oszczędzać energię :wink: Samochody… Mam jeden wygodny kombi na dalekie rodzinne wyjazdy, jeden Van na inne wyjazdy, małego Fiacika na tanie jeżdżenie i dużego Land Rovera do zabawy w terenie :joy:

2 polubienia

Nie moge…Liam Neeson i Steve Mc Queen w jednym?

1 polubienie

A z wyglądu Jason Statham :money_mouth_face:

2 polubienia

Aaaaa…No choć raz mi to cosik mówi :slightly_smiling_face:
Ale nie strzelasz chyba aż tak szybko? :wink:

1 polubienie

Strzelam na prawdę celnie i szybko. Myślę, że lepiej i szybciej od niego.

2 polubienia

My name is Tom.Tom Berenger… :wink:
Szkoda ze to co dla mnie jest dniem,dla Ciebie noca…Musze wstac o 4 :wink:

3 polubienia

Ja wczoraj wstałem o szóstej, a nadal nie śpię :wink: Jednak w sobotę mam wolne i odeśpię.

Nie, mam bardzo minimalistyczne podejście do moich rzeczy, nie przypominam sobie ani jednego dubla poza właśnie, nie wiem, talerzami, niektórymi ubraniami, np. takie same skarpetki czy gładkie t-shirty, szczoteczkami do zębów i rzeczami, które mogą się dublować krótki czas, bo 1 z nich się kończy i już kupiłam drugą.
Chociaż mam kilka butelek i bidonów na wodę, ale mają różną pojemność i 1 jest tritanowa, a 2 szklane, używane w zależności od potrzeb :wink:
I osobny kubek do kawy, a osobny do herbat.

Pozwolę sobie połączyć się w bólu wstawania o 4 dzisiaj.
Ale jak się obudziłam, to stwierdziłam, że mnie zdrowo popier…liło z tym planem. :unamused:

1 polubienie

Mam podublowane książki. Zdarzyło się, że będąc w księgarni, zapomniałem, że dana książka sobie czeka na przeczytanie i kupiłem tę samą. Albo dostałem w prezencie taką, którą już miałem.

3 polubienia

Tak, 3 łazienki i 3 sypialnie na przykład :joy:

1 polubienie

Ja mam tylko dwie łazienki.

2 polubienia

Mamy dwie drukarki, dwa telewizory, dwa czytniki Kindle, dwie łazienki i dwoje dzieci - każdy ma swoje (żart)
Ogólnie dajemy sobie z mężem przestrzeń, także ja nie grasuje po jego gabinecie, ani on po moim. Dlatego wszystko co biurowe mamy podwójnie.

1 polubienie

@collins02 jak można nie wiedzieć co to jest łyżka do butów? :slight_smile:
I właśnie się zorientowałem że mam dwie, długą i krótką.

2 polubienia

W opisie pytania podałam chyba dość enigmatycznie, niektóre zdublowane rzeczy które ja posiadam. :smiley:

I jedną żonę? :joy:

3 polubienia