Spotkania klasowe po latach?

Bierzecie udział w takich imprezach? Jakie są Wasze wrażenia? Mnie czeka takowe z ludźmi z liceum. Będzie kameralnie, bo tylko połowa klasy przybędzie…

2 polubienia

Raz tylko, jakieś 10 t temu. Już mieszkałem w Holandii. Zresztą połowa tej klasy, to zagranica.

1 polubienie

Byłem na kilku ale kilkanaście lat temu. Fajne imprezy, zwłąszcza jak niektórych kolegów czy koleżanki trudno było poznać z wyglądu, jeśli juz to po głosie, albo po gestach czy sposobie chodzenia.
Teraz spotykamy sie najczęściej na pogrzebach (czterech chłopa z mojej klasy już odeszło)
PS. W przyszłym roku jest 100-lecie mojego liceum, wiec mam nadzieję, że się spotkamy

2 polubienia

Moja klasa nigdy czegoś takiego nie zorganizowała. A szkoda bo poszedł bym się z nimi napić. Większość jest za granicą. Nawet na FB nie mogę ich znaleźć. Pewnie jak ja są tam pod pseudonimami.
Tęsknię za tamtymi latami.

1 polubienie

Malo prawdopodobne.
Owszem kontakt utrzymujemy, ale zgromadzenie wiekszej grupy w jednym miejscu i czasie? Utopia.

1 polubienie

Uwielbiam!
Mialem juz takich spotkan kilkanascie jesli chodzi o liceum i 4 z podstawowki.
Te ostatnie jednak juz sie chyba nie powtorza bo wychowawczyni zmarla,pare lat temu i najwazniejsze “spoiwo” juz nie zadziala…
Poza tym,takich kameralnych spotkan z ledwie 5-8 osobami mialem nie do policzenia…Ale i tu zle sie dzieje i widze ze od 4 lat,poza 100-leciem liceum,nic sie nie dzieje…
Przyczyna?Oczywiscie ta najgorsza.Polityka i polskie pieklo!

4 polubienia

U mnie to problem rozsypania po swiecie. No i gdzie sie spotkac jak liceum (z tradycjami siegajacymi czasow przedwojennych) w ramach walki z elementami reakcyjnymi zlikwidowano w stanie wojennym? A większość nauczycieli już nie zyje?

3 polubienia

A za podstawowka nie tesknie, zreszta problem podobny - jak nie antypody to Nowy Jork :wink:

1 polubienie

Faktycznie,na ostatnim spotkaniu brakowalo ludzi zza granicy…Blisko 10 osob…Ale juz na 100-leciu szkoly,bylo lepiej…Zreszta wtedy to pojawily sie geby ktorych nie widzialem od ponad 40 lat…Tyle ze z innych klas…