Sprawy organizacyjne

A nazwę banku i numer konta nie? :rofl::rofl::rofl:

2 polubienia

lepiej karty kredytowej. ja zaraz ide spac, ale mam na razie jedno pytanie - dla kogo bedzie widoczna kategoria zmoderowane.

idźcie spać i dajcie mi przetestować :rofl::rofl::rofl:

3 polubienia

A gdzie bajka? Spać bez bajki?:thinking:

1 polubienie

Mówisz jak JP II z okna na Floriańskiej czy Franciszkańskiej 3

Podaj ile chcesz i możesz.

Wnioskuję by pełnię praw na pytamy otrzmywać po osiagnięciu 18-lat stazu, na pytamy oczywiście… :wink:

1 polubienie

A to ma być forum dla poklepujących się i głaszczacych i spijających sobie z dziubków, to ja się wypisuję. To sztuczna atmosfera. Nie jestem za obrażaniem, ale nie pojmuję dlaczego ostra dyskusja ma w czymkolwiek przeszkadzać.
Gadanie o dupie Maryni każdemu się w końcu przeje, chyba że ma mózg ameby.

3 polubienia

Można całe forum zamienić w ogłoszenia wlasnych “mondrości”, tylko wtedy zmienić nazwę z forum na TWM - towarzystwo wzajemnej masturbacji.
A co wczoraj były momenty?

1 polubienie

A już wiem o co chodzi…
Myślę, że autor ma prawo decydować czy toleruje offtopy, czy nie. Bo załóżmy, że dla kogoś temat może być dość poważny (nie mam tu na myśli akurat tematu Bingoli), a ktoś sobie będzie wrzucał heheszki. Pisanie na temat, to nie tylko pisanie definicji PWN, ale zwyczajnie na temat - rzeczowa dyskusja. Gdy tych offtopow jest za dużo, nikt już na poważnie się w nim nie wypowie.
Autor powinien o tym decydować. I jeśli zgłasza offtop do skasowania, to jego wola powinna być spełniona.
Co do modów biorących udział w offtopach - moderator jakby nie patrząc musi świecić przykładem, więc nie powinien brać udziału w takich pobocznych dyskusjach. Funkcja do czegoś zobowiązuje.
Jednak dodam, że u mnie w pytaniu również wywiązała się dyskusja poboczna w ogóle nie na temat, ale mi nie przeszkadzała. Była nawet bardzo ciekawa. Jednak nie każda poboczna dyskusja taka jest.

Ps. Co do żartów i wygłupów offtopowych - musimy mieć świadomość, że każdy za plecami prowadzi realne życie, w którym dzieją się różne rzeczy, o których nawet nie wspomina na forum i jeden może czuć się w imprezowym nastroju, a drugi niekoniecznie. Dlatego heheszki we wszystkich tematach mogą zwyczajnie drażnić.

Uważam, że pomysł kategorii ostrej dyskusji jest dobry i nazwałbym go: - ring wolny.

Jakby co, to w mych ewentualnych tematach tzw off topy są dozwolone. Tylko, żeby nie obelżywe.
Na takie ostro reagował będę.

2 polubienia

Mnie to dziwi że jakieś ostre dyskusje mają być wydzielane. Forum tak naprawdę jak sama nazwa mówi jest od dyskusji nawet ostrych. Ostrość nie ma nic wspólnego z obrażaniem a z twardą argumentacją.

2 tygodnie temu byliśmy na zakręcie, nie wiedzieliśmy co z nami będzie, @Szczery_do_BULU natychmiast zareagował, stworzył nam nowe miejsce do przeprowadzki, umożliwił wklejanie linków, obrazków, gifów, udostępnił ramki i kolorki, nic tylko się rozgościć i posty trzaskać, ale nieeeeeeeeee , to wszystko mało, mamy coraz to większe wymagania sadząc ,że to profesjonalny portal? Zróbcie listę kolejnych żądań , jak je zobaczy powie: na uj mi ten problem… i po balu panno lalu :slight_smile:

4 polubienia

Myślę, że Szczery na głowę sobie nie da wejść i potrafi powiedzieć, że czegoś nie zrobi, bo nie może czy nie chce :wink:

4 polubienia

Nie chodzi nawet o niego, a nasze ciągłe pragnienia i wymagania, dać psu palca… nawet ja, co stawiam zawsze na zabawę, czasem mam dość , zaczynamy marudzić,że szklanka wody w połowie pusta.

2 polubienia

Ale tu nikt nie ma wymagan. To raczej kwestie porządkowe czy offtopy powinny czy nie być kasowane…
Szczerze to również wolałabym, żeby były powiadomienia o skasowanych postach czy tematach, to chyba nic zaskakującego. Ale jeśli nie ma takiej możliwości, to nie ma. Zapytać się jednak można.
Wszyscy tu poznajemy funkcjonalnosc i niektóre rzeczy mogą dziwić innych.

1 polubienie

Dla mnie to sprawy drugorzędne, w wolnym tłumaczeniu ; pierdoły .

1 polubienie

Nie wiem czemu , ale ja mam totalnie wyje…ane :crazy_face:

1 polubienie

vera223 była kilkukrotna prośba o uspokojenie się, ostrzeżenie i dopiero usunięcie wątku.

1 polubienie

Piwo dla koleżanki! :grinning:

1 polubienie