Sprawy organizacyjne

Ja tylko gwoli wyjaśnienia: Temat Bingoli dotyczył umów podpisanych przez prezydentów Polski i USA. Najbardziej podkreślono tam sprawy samolotów bojowych i dostaw gazu skroplonego, ale też poruszono sprawy współpracy w dziedzinie technologii jądrowych. Wtręt Harmonika był więc nieco poboczny, lecz zaczepiał o temat. W wyniku tego wywiązała się między nami dyskusja o bezpieczeństwo elektrowni atomowej wobec ataku bronią konwencjonalną. W jej trakcie były osobiste wycieczki wobec mojej osoby, ale nie czułem się urażony. Pod koniec doszło do offtopu, który możecie zobaczyć w temacie nie na temat. Jednak wcześniejsze wpisy zostały usunięte trwale i stąd nie bardzo wiadomo o co chodzi i wygląda że wpisy były wyłącznie nie na temat, a tak nie było. Nie spodobało mi się to o czym pisałem powyżej, podobnie jak nie podoba mi się, że moderatorzy uczestniczą w dyskusji, lajkują… a potem na wpis Bingoli z prośbą o usunięcie, po prostu to usuwają.
Więcej wpisów na ten temat nie będzie. Na chwilę obecną powstrzymuję się od wypowiadania w cudzych tematach.

2 polubienia

@anon86894402 , kto Ci kaganiec założył? :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Zrób kategorię “Moje żale” będzie można sobie ukryć wszelkiego typu wylewanie krokodylich łez.

1 polubienie

Nie dotrwaliśmy jeszcze do miesięcznicy, a nasze drogi coraz bardziej się rozchodzą.

1 polubienie

NIe rozchodzą a docieramy się.

Tiaaa , 6 rok jestem na pytamy i jakoś końca docierania nie widać :slight_smile:

1 polubienie

Tak to bywa. No ale widzisz jak ktoś pisze zanim pomyśli tak już jest. Zaczeło się od koncertu życzeń, od a to nie chodzi tamto lepsze by lepiej a skończyło aferą. Połowa wypowiadających się w jednym wątku została wyzwana, nawet jeśli niektórzy nie poczuli się obrażeni to takie coś nie powinno istnieć.

1 polubienie

Na ten temat się nie wypowiadam, nie widziałam tej sytuacji.

1 polubienie

Reksiu, nie rób mi tego. W moich się wypowiadaj. :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Czy ktoś zna takie miejsce z ludźmi, gdzie od czasu do czasu nie wybuchają awantury, kłótnie i inne incydenta? Ja jeszcze takiego nie spotkałem. Ba, ja nawet nie miałem okazji poznać małżeństwa, czy rodzeństwa, co by się czasem nie pokłócili.

3 polubienia

Dorzuc jeszcze dlugosc przyrdzenia,moze kogos zainteresuje :grin:

1 polubienie

Prośby nie pomogą, potrzebujemy silniejszych argumentów :))))

image

2 polubienia

Czasem, to u mnie jest spokojnie :))))

1 polubienie

@anon25287923 ja nie wiem, nie znam tematu, nie wiem nawet, o które pytanie chodzi. To tak ogólnie, bo był wczoraj sygnał, że nie dostaje się informacji o moderacji. A jeśli jest taka możliwość, ta informacja powinna być. Jeśli nie, myślę, że przeżyjemy bez niej :wink:

1 polubienie

To tak, ale ja mam na myśli typowe kłótnie z osobistymi wjazdami. Jak komuś to potrzebne, to niech sobie jeden z drugim bluzgają na siebie w odosobnionym miejscu. Myślę, że powstrzyma to poniektórych.
Bo to będzie coś w rodzaju oślej ławki, którą kiedyś w szkołach stosowano. Tak to widzę. przynajmniej.

2 polubienia

No ale nawet pierdoły cZasem trzeba omówić.

1 polubienie

Bluzgi w ogóle nie powinny być dozwolone przecież nie o to chodzi szczeremu.
Bluzgi będą kasowane.

Nie reagujcie zbyt nerwowo, nic nie jest idealne. Zdecydowanie osobiste wycieczki obrazajace uzytkownikow z adminem wlacznie powinny i beda usuwane. Przypminam, ze jest mozliwosc zgloszenia takich postow do moderacji, a i powiedzenie nie kloc sie z chamem bo sprowadzi cie do swojego poziomu nie stracilo na aktualnosci.

4 polubienia

Nie ma możliwości w tej sytuacjii

1 polubienie

Musisz zmienić w ustawieniach, Ustawienia>powiadomienia>powiadomienia o lajkach i zmień pierwszy laik dziennie na “zawsze”.

1 polubienie