Sprawy organizacyjne

Ta kategoria “Ostra wymiana pogladow” jest swietnym pomyslem
Co do polityki to niestety tematy takie tu poruszane sa na roznym poziomie od wstawiania linkow z jakichs marginalnych mediow po powazne problemy miedzynarodowe i srodowiskowe

Ja jeszcze sie tu na razie nie zadomowilam, ale moje dorosle dziecko zauwazylo ten serwis i jako informatyk uwaza ze jest swietny i duze brawa dla ciebie

3 polubienia

Popieram punkty 1, 2, 5 zwlaszcza to 5

1 polubienie

Popieram ostra dyskusje ale bez ostrych slow, zwlaszcza bez wyzwisk

2 polubienia

Ksenofob to nie wyzwisko :slight_smile: tylko zjawisko :slight_smile:

Nieważne czy ksenofob to zjawisko, wyzwisko czy drogowskaz życiowy. Ma wydźwięk pejoratywny i to jest ważne.

1 polubienie

A ja popieram upicie się bez wódki. Ale jakoś nie działa :rofl::rofl::rofl:

4 polubienia

Nie czytałem, ale wygląda mi to na brak konsekwencji. Trudno od moderatorów wymagać, by nie pisali, nie lajkowali. Są jednymi z nas. Nie podoba mi się natomiast, że autor wątku w trakcie dyskusji prosi o usunięcie jakichkolwiek wpisów. Dla mnie to cenzura. Nie dotyczy to wpisów obraźliwych i chamskich. Dlatego, by uniknąć nieporozumień, wystarczy zaznaczyć na początku tematu: Nie dopuszczam off topów. I tyle.

@anon86894402, wdawanie się w dyskusję ze Zbyszkiem, to prawie zawsze mina. Wolę nie ryzykować.

4 polubienia

Trudno, jeśli ktoś nim jest, to niech się potrafi przyznać. Hitlerowców też nie nazywasz hitlerowcami a nazistów nazistami, bo ma zły wydźwięk?
Katolik też ma taki wydźwięk?

PS. Myślę, że najbardziej boli to tych, którzy nimi są.

@Szczery_do_BULU naprawiłeś flagi! Super!

1 polubienie

Ad.2
Jeśli ignorowany użytkownik będzie się mnie czepiał,nie ręczę za siebie.

2 polubienia
                                 Wolny wniosek

W związku z tematem Sprawy Organizacyjne w kategorii “Dyskusje o serwisie”, na mocy punktu nr. 5, brzmiącego: Proszę też o wolne wnioski / pytania. Z góry jedynie mówię, że pewnych spraw się nie da zrobić, bo forum jest gotowym produktem, nikt tego nie programował od podstaw. Wnioskuję o wrzucenie na luz, zaprzestania moderowania tematów które nie są obraźliwe, pozostawienie w spokoju gówno-burz które nikogo nie krzywdzą oraz 65% anarchii wewnątrz komunikacyjnej. Swoją prośbę motywuję wieloletnim doświadczeniem, badaniami amerykańskich naukowców oraz wyższym dobrem społecznym.

6 polubień

Popieram koleżankę, a znając naszego konia, to jestem przekonany, że on też.

2 polubienia

Od tego jest flaga. Mozna zmoderowac pojedyncze odpowiedzi nie tracac sensu calosci, ale to trzeba reagowac szybko.

1 polubienie

No i roześmiałem się na początek dnia. :joy: Dzięki, @anon78353551. Poza tym, wyraziłaś dokładnie to, co sam myślę. Ingerencje tylko w przypadku chamstwa i buractwa a z resztą sobie poradzimy. Każdy autor wątku musi się liczyć z krytyką i częściowym odbieganiem od głównego tematu. To zresztą, jak ktoś słusznie zauważył, było jedną z wartości Pytamy. Bo jesteśmy tu, by pogadać a nie rozwiązywać ogólnoświatowe problemy i kryzysy.

6 polubień

:laughing:

2 polubienia

Tzw. spamowanie najmniej mi przeszkadzało. Luźna rozmowę poza tematem zawsze można ominąć i zignorować jeśli nie chce nam sie jej czytać lub zadać inne pytanie i dać sie ludziom wyżyć na klawiaturze :wink:
Przecież wiadomo że nas ponosi i musimy bo inaczej sie udusimy.

W razie odrzucenia powyższego wniosku, dyskusje nie będą się rozwijały a ludzie zaczną rozmawiać na priv, potem już w ogóle.

3 polubienia