Sprzedamy wyspę Ameryce?

Ponoć Donald Trump chce kupić wyspę. Skoro jesteśmy krajem zaprzyjaźnionym, może mu coś zaproponujemy?
Czyżby prezydent Ameryki myślał już o swojej przyszłości i próbuje ją uprzedzić żeby nie skończył jak Napoleon…

2 polubienia

Chcialam poruszyc ten temat kilka dni temu, ale doszlam do wniosku, ze nie nalezy robic reklamy, nawet negatywnej marionetce zza wielkiego stawu.
Ale ty to zrobiles odpowiednio
I Dunczycy potraktowali to w podobny sposob

2 polubienia

Poslka to juz sie sprzedała wlazac Trampkowi w tylek bez wazeliny. A tymczasem tenze zaczyna sie dogadywac z Putinem. Czym sie takie rozmowy w Jalcie skonczyly to wiadomo.
A sie obrazil i za kare swoim jestestwem i wielkim ego Danii nie uszczesliwi, odwolal oficjalna wizyte w tym kraju.

4 polubienia

W sumie Napoleon ial smierc prawdziwego mezczyzny.
Umarl na Helenie))
A w temacie,Polska od zawsze z malymi wyjatkami szukala sojusznikow,gdzies w odleglych stronach.

5 polubień

Trampek jest nieobliczalny, na dluzsza metę panstwem nie da się zarządzać jak zadluzonym przedsiebiorstwem. Choc USA duzo do tego ostatniego nie brakuje. A dlugi skupowali Chinczycy juz od lat 70 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

3 polubienia

To jest swir pierwszej wody.
Nie rozumiem,jak taki czlowiek,zyjacy z glowa w chmurach,mogl zostac prezydentem takiego kraju
Co do zadluzenia USA jest ponoc astronomiczne.

3 polubienia

Mhm. Ty mi lepiej powiedz, co Trump robi przez nikogo nie niepokojony podczas gdy wszyscy się śmieją z jego pomysłu z Grenlandią… :wink:

2 polubienia

Zarluzenie jest miepoliczalne, no oni sami chyba nie wiedza ile tych dolarow jest w obiegu czy skarpetce ciulaczy. A teraz maja powaznego wroga w euro, yuanie i kto wie czy rubel do tego klubu nie dołączy?
w 2006 kryzys swiatowy zaczal sie od dolara, a w innych dużych gospodarkach idioci nie siedza. Ropa też kiedys moze przestac byc przedmiotem pozadania.

2 polubienia

Taaa, tylko cos mi nie przypomina Napoleona…:slight_smile:

2 polubienia

Dania w zalobie…

2 polubienia

Mam takie wrażenie że zawsze wszędzie najlepiej według niektórych stawiać na te same systemowe mordy, mogą być nawet czarne… A im więcej w człowieku typu trump jest patriotyzmu dbanie o swój kraj i naród tym uważany jest za większego dziwaka… Zresztą podobnie jest w Polsce…

Dbanie o swoj kraj,narod i owszem,ale nie kosztem innych narodow.jak to czyni USA.

2 polubienia

No niewatpliwie. Tyle transparentów sie zmarnuje, a sie szkowali
Cieplego przywitania to by tam nie mial.

1 polubienie

Trump to dba o swoja kieszen - a ze wiekszosc jego szemranych interesow zwiazana jest z Ameryka to przy okazji o USA

1 polubienie

Więc Obama pod tym względem był jeszcze gorszy chyba…

On to on, ale co robia podlegle mu sluzby? I jastrzebie z generalicji?

USmany od dawna lupia swiat w imie niesienia demokracji.

2 polubienia

Kopią pod nim dołki. Czyli to co zwykle.

1 polubienie

Ja wiem czy kopia? A moze po prostu trzymają go na krotkiej smyczy?

1 polubienie

Jak uczy nas Historia.
Wielkie mocarstwa zawsze upadaja i to bezpowrotnie.
Zwykle zamieniaja sie z tzw.trzeci swiat.

3 polubienia