Sqrwysyn

Kocham wolność!

Dobrej nocy !

Słyszałem o tym na exspresie :confused:

Mówisz o relacji polsko-białoruskiej czy sytuacji w Hiszpanii ?

Ale czy Amerykanie je eksploatowali ? Nie mam pojęcia …

A ZSRR były nie potrzebne. Chodziło raczej o dostęp do rynków światowych, ale Talibowie z pomocą USA ich powstrzymali…

Nie ma to jak pod tematem o księdzu, który kogoś molestował poruszać temat uchodźców z Afganistaniu sprowadzanych przez Łukaszenkę i samego Afganistanu haha :smiley:

Wiem, że to nie ty zacząłeś :wink:

To jest dopiero cyrk! Lekarka powiedziała, że “Trudno jest jej uwierzyć, że to jej kraj!”

PiS Off!

A jeszcze PiSiory rozważały użycie wojska polskiego do rozpędzania protestów kiedy w Polsce było naprawdę gorąco na ulicach…

Co do amerykańskiego stylu wycofywania się z Afganistanu:
https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/ewakuacja-cywilow-z-afganistanu-wciaz-trwa-do-polski-trafilo-juz-ponad-260-osob,1074649.html

Amerykanie najpierw powinni ewakuować cywilów, których trzeba było wycofać a na samym końcu wojsko… A jakimś dziwnym cudem zrobili to na odwrót! …

Jak dla mnie brak kompetencji dowodzących tą ewakuacją, ale widać, że Amerykanie nie wiedzieli co tam jeszcze w ogóle robią! …

1 polubienie

Dobrze, że próbują się jak najmniej skompromitować Amerykanie!

https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/chaos-w-kabulu-trwa-ewakuacja-tysiace-ludzi-chce-uciec-z-afganistanu,1074546.html

A tutaj ciąg dalszy na temat tego chłopaka co zginął z powodu interwencji policji :confused:

Kto ukrywa sprawcę przestępstwa lub nie powiadamia o tym organów ścigania podlega karze pozbawienia wolności do lat 5*


*Nie dotyczy funkcjonariuszy Kościoła katolickiego.

2 polubienia

No jezeli bylo goraco? Xd
Ktos musi panowac nad porzadkiem i nie ma znaczenia ktora strona to niby ta dobra a ktora zla xd

Taaa, jasne bardzo “gorąco” było. Kobiety niosące transparenty i skandujące hasła, na takie to tylko wojsko nasłać i strzelać bez ostrzeżenia, bo inaczej państwo upadnie! :slight_smile:

3 polubienia

Tez bym chcial zeby to tylko tak wygladalo xd

1 polubienie

To już, przecież masz, bo tak wyglądało.

1 polubienie

Ale to granica z Białorusią. Uciekają więc białoruś powinna wystarczyć.

1 polubienie

W TVP Info na pewno wyglądało inaczej - agresywni napastnicy rzucający kamieniami, podpalający budynki, palący race, wznoszący hasła o charakterze przestępczym, z twarzami zasłoniętymi specjalnymi maskami, w kapturach a w rękach kije baseballowe.
A nie przepraszam, pomyliło mi się z marszem Niepodległości :slight_smile:

3 polubienia

I trzęsąca się ze strachu pispolicja.

1 polubienie

Glowna roznica pomiedzy marszem niepodleglosci a marszem kobiet jest taka,nie nie płeć XD że na marszach kobiet mężczyźni wychodzą po to by realizować swój główny cel, biorą na swój celownik rządzących czy służby porządkowe itp i robią rozróbe. Na marszu niepodległosći mężczyźni wychodzą z głownym celem czyli uczczeniem rocznicy i jeżeli nikt nie prowokuje to jest piękna atmosfera(biorę pod uwage tylko narodowcow czyli jakiś procent marszu niepodleglosci )
Aha no i na marszu niepodleglosci nie ma kobiet ze “wscieklizną” XD :rofl:

Na marszach niepodległości nie ma przede wszystkim ludzi mądrych. Tępe niedouki nie mające pojęcia o polskiej historii i nie tylko. To nie jest obraza, tylko prawda, a prawda nie obraża.

1 polubienie