Srutu tutu kłębek drutu

Tak słabego dziennikarstwa nie widziałem od lat. Znajdźcie jak najwięcej bzdur w artykule :smile:
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,28615555,znalazla-14-tysiecy-zlotych-na-ulicy-policjanci-ustalili-wlasciciela.html#do_t=32&do_g=8&do_s=A&do_w=46&do_v=644&do_st=RS&do_sid=719&do_a=719&s=BoxNewsImg6

1 polubienie

no faktycznie - znaleźli uczciwa :wink:
news na caly swiati okoliczne galaktyki nie biorąc pod uwagę niebieskich

2 polubienia

Typowy bełkot dziennikarski, żeby zapełnić czymś szpalty.

2 polubienia

A zauważyłaś że czasoprzestrzeń im się zagła i z kilku minut wszło prawie miesiąc? I rulon w kopercie. I kamera która zarejestrowała wypadające pieniadze. Co jeszcze może od razu policzyła?

1 polubienie

Newsołap zarobił u szefa na tanie piwo i tyle… :grinning:

3 polubienia

Raczej więcej. Za takie denne artykuły płacą jak normalny człowiek zarabia dniówkę.

Nie. Dobrze zarabiają znani i cenieni dziennikarze, ale nie takie obszczymurki, jak autor tego bełkotu. Miałem okazję poznać nieźle to środowisko.

1 polubienie

Nie wiem

Kolega takie nosil w rulonikach, spiete gumką recepturka.
Trzeba bylo go na wycieraczkę do domu odstawić

2 polubienia

Za takie coś z tego co wiem mają koło 400 pln. Ja ucziwie zarabiam może z 300 dziennie

W kopercie?

A skąd. On za to dostał 50 - 100 zł. Raczej to pierwsze.

1 polubienie

Koperta osobno

A może koperta dla policjantów?

Takie cosie za 50 pln nie chcą nawet dziś maila wysłać.Tfu pie…rni milenialsi.

Kolego w dawnych czasach statysci w lodzkiej filmowce mieli na dancing z dupcingiem
Całonocne

1 polubienie

Wtedy bylo mili nie poli :joy_cat:

1 polubienie

Najczęsciej statystki :slight_smile:

Mam w rodzinie i w znajomych takich reporterków i dziennikarzy. Jeden nawet niedawno w WP działał i zrezygnował. Takie “dziennikarstwo” uprawia się raczej z doskoku, bo żyć z tego się nie da. Żeby dało się żyć, trzeba mieć nazwisko.

2 polubienia

Wiem dlatego wzięcie mają ci z sławnymi nazwiskami. Tu sprawdziłem pania i to faktycznie gryzipiórek ale chyba na etatcie bo pluje artykułami szybciej niż kałach. Z drugiej strony obecnie płacą za słowo i pomyśl jak by zarabiał ten zielony zświrowany. U niego pytanie na 5 słów ma z 50

Karierę w dziennikarstwie robi się na trzy sposoby.

  1. Talent, praca, rozum i wiedza. Oraz znajomość posługiwania się językiem polskim. I to jest najmniej popularny sposób, ostatnio prawie nie występujący.

  2. Wiedza, komu i jak dać dupy. I ten sposób jest już popularny.

  3. Być piewcą, chwalcą i gorącym zwolennikiem aktualnie panujących i pluć na przeciwników tej władzy. Na dziś jest to najlepszy i najpopularniejszy sposób w Polsce. I tu jest największa kasa.

A jeśli chciałbyś więcej szczegółów w temacie, to poczekaj, aż pojawi się @collins02 i on Cię objaśni najlepiej, gdyż robił w tym długo.

4 polubienia