Standardy Dudy

A jaka jest Twoja opinia na temat Polańskiego? Powinien odpowiadać przed sądem amerykańskim? Zdaje się, że PISowcy coś tam w tym temacie zarzucają Trzaskowskiemu…???

Co przez to rozumiesz ? Jaką on ma wizję POlski ?

Oczywiście że powinien… Pff gdyby to ode mnie zależało :rofl:
A z trzaskowskim to chyba nie jestem w temacie w tym temacie akurat.

Dwa razy tak się wyraził, raz przed objęciem władzy przez PiS, a drugi raz po objęciu. Publicznie. Nie wiesz co to oznacza spowolnienie gospodarcze? To się dowiesz, za jakiś czas.
Jak po studiach raboty nie znajdziesz. Nawet w Mac Donald.

3 polubienia

Ale wprost użył stwierdzenia “spowolnienie gospodarcze” ? Serio ? Czy powiedział to innymi słowami ?

1 polubienie

Dokładnie tych słów użył. Jestem gotowy spowolnić gospodarkę dla mojej wizji Polski.

Większość głosujacych na PiS myśli że tak trzeba, nie zdając sobie sprawy ze skutków.

2 polubienia

Masakra … Ja nawet o tym nie wiedziałem lub zapomniałem … A jaka jest ta jego wizja Polski ? Mówił coś więcej ?

Uczynienie ludzi biednych bogatszymi

1 polubienie

Robin Hooodzi - widocznie schudną tak samo jak Robin Hood …

Raczej łapówkarze przekupujących wszystkich by zostać przy władzy Za te pieniądze które rozkradli to im na obiad na pewno nie braknie

3 polubienia

po kolei
wizjoner?
rozwalic gospodarke swiatowa dla oplotkow?
rozwalic swiat dla idei?
da sie
ale beze mnie
jestem ekonomistka - socjoliberalem - zysk jest napedem
a nie widziemisie chorych ludzi

3 polubienia

On powiedział raczej że jest gotów zaakceptować zmieniszenie tempa wzrostu gospodarczego jeżeli taka będzie cena za wdrożenie jego wizji Polski.
To brzmi chyba jednak trochę… inaczej xd

1 polubienie

jaby nie patrzec duren lub szkodnik

2 polubienia

Nie. Po prostu taka ma wizję polski XD

No ale przecież ofiara mu wybaczyła i się z nim pojednała wiele lat temu. Czyli znowu po pisowsku masz podwójne standardy?

Naprawdę? :open_mouth:

Właśnie nie mam podwójnych standardów, jego “kolegom” w ameryce niszczą kariery po latach nawet nie wiadomo czy uczciwie a sprawa z polskim “pedofilem” jest taka że on odpowiedział już za swoje czyny

To po kiego wała ułaskawienie?
A ty się ciesz, że nikt z rodziny na ciebie nie wywiera presji. Jakoś nie wierzę, że ofiara sama prosiła z własnej woli o wspólne zamieszkanie z gwałcicielem. Prędzej uwierzę, że mamusia kupczyła córcią, żeby faceta zatrzymać przy sobie. Bo takie “mamusie” to nawet spotkałem.

4 polubienia

Ofiara jest już dorosła… Uwierzyłbym w taki scenariusz gdyby nadal miała z 6 lat xd

gorzej, obie
tylko zaczal pic przez te wymagania co nie?
@Szczery_do_BULU to nie sa zainteresowania prez(i)denta
chyba, ze to lubi

2 polubienia