Standardy Dudy

LGBT źle
Pedofilia po rodzinie dobrze?

3 polubienia

Może ów pedofil przeszedł na dudyzm

2 polubienia

Oj tam przeszedł. Nie musiał, w niektórych kręgach to standard. Takie dziecko szuka akceptacji, tuli się np. do księdza… :smirk:

2 polubienia

LGBT = Lepiej Gdyby Był Trzaskowski?

3 polubienia

Lepiej.

2 polubienia

Ale czytałem gdzieś takie fajne zdanie… Ze ta cała akcja z ułaskawieniem tego kolesia to nie jest tak jak chciała by opozycja XD Nawet nie wspomną o tym że ułaskawienie dotyczy tylko zakazu zbliżania się na mniej niż 2 metry a nie jakiegoś zwolnienia z więzienia …
I nawet ofiara i jej matka byli za tym żeby to ułaskawienie zrobić! XD

Wola ofiary nie ma wpływu na przestępstwa ścigane z urzędu.

4 polubienia

Ale Na tym polega ułaskawienie plus wola ofiary więc jak zwykle opozycja coś chciała ale nie wyszło XD jak zwykle myśląc o sobie i swoich celach a nie o wykorzystywanej przez nią( przez PO) ofierze

Ułaskawienie polega na tym że musi się zejść kilka czynników. Tu brak skruchy z strony skazanego, brak uzasadnionego przekonania iż nie popełni więcej przestępstwa. Brak również zresocjalizowania i pozytywnej opinii sądu.

2 polubienia

Oczywiście nie było by tematu gdyby nie chodzilo o “pedofila” a o kogoś innego. Wyciągnięcie tej sprawy to akt rozpaczy opozycji przed 2 tura XD

Były inne możliwe środki niż ułaskawienie. A że Duda przed wyborami się podłożył… Moim zdaniem nawet nie wiedział kogo ułaskawia.

3 polubienia

Czy tylko Mi się wydaje, że prawo łaski (możliwość ułaskawienia kogoś przez Prezydenta) jest chore ?

Przecież wystarczy, że ktoś sporo posypie i może być po sprawie … Albo po znajomości się kogoś ułaskawi i ch*j

1 polubienie

Więc czemu chore? Zawsze można mieć jakąś nadzieję gdy wszystkie opcje wykorzystane xd

1 polubienie

Jak PiS wygra to chyba stanę się PiSiorem XD

PiSowi, jako rządzącej partii zostało, maks do końca kadencji, wcześniejszych wyborów nie wykluczam. Miłość do PiSu skończy się, jak ludziom naprawdę zabraknie kasy. PiS już rozPiSdził finanse. Jest już dodruk, złoty słabnie. Prawdziwa inflacja jest ukrywana, ale długo ukryć się nie da. Kaczyński realizuje to co dwukrotnie zapowiadał kiedyś, czyli spowolnienie gospodarcze dla jego wizji Polski. Ale to się nie da. To się obróci przeciwko niemu. A odcierpi, jak zwykle naród. Drożyzna, przede wszystkim. Twardy elektorat PiSu tego, póki co, nie pojmuje. PiS daje, PiS jest dobry i koniec tematu. Ich nie obchodzi to, że od kilku lat nie było poważnych, strategicznych inwestycji, bo wykopki na Mierzei Wiślanej, to kpiny. Reszta jest milczeniem.

2 polubienia

O dodruku pisałam pare dni temu na forum, ale przeszlo bez echa
I jak tu żyć, panie premierze, jak tu żyć?

3 polubienia

Ostatnio zajmuję się czymś innym i niezbyt często zaglądam, musiałem więc przegapić.

3 polubienia

Akurat wkleilo sie nie to co powinno, poprawilam. Juz sie nie kryja - w bankomatach sa pieniadze prosto z drukarni.

3 polubienia

A czym się zajmujesz ?

Dali do podpisu, to podpisał. Zrobił to, co umie najlepiej :rofl: :rofl: :rofl:

3 polubienia